Pinball Cadet
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Pinball Cadet to kolejna odmiana w zakresie pinball, dostępna na Androida i oferująca nowy wygląd, nowe miejsca i nowoczesną grafikę, która oczywiście nie może być porównywana z rzeczywistym i fizycznym oryginałem, ale dziś świat jest taki, że wszystko, co nie jest dostaje się na ekran smartfona - to nieprawda.

Przygotował grę w studio Farsight Studios i warto zauważyć, że mają tylko pięć projektów, z których każdy poświęcony tej grze! Więc dla nich, aby zwolnić następną pinball nie było nowością, a zobaczymy, co się stało.


Jeśli ktoś jest uzależniony od tych gier, głównym punktem jest to, że najczęściej pinballi różnią się od siebie dokładnie tymi samymi przedmiotami i małym zestawem różnych przeszkód. W każdym razie czekamy na stół, który może być wstrząśnięty i piłka, która nie powinna być dozwolona tak długo, jak to możliwe. Przy okazji, temat w tym przypadku jest oryginalny - przyszłość! Więc stół to kosmiczny statek kosmiczny, złożony z żelaza i żarówek, są mechaniczne ramiona i inne mechanizmy, które wyglądają przynajmniej cool! W każdym razie możemy spokojnie powiedzieć, że jeszcze tego nie zrobiliśmy, więc główne założenie projektu jest prawie całkowicie wypełnione. W tym przypadku deweloperzy nawet próbowali przeciągnąć trochę historii tutaj, mówiąc, że wszystko to będzie w 2030 roku i pinball pomogą nam chronić się przed obcymi najeźdźcami! To, oczywiście, jest dziwne, ale znaczenia tego co się dzieje zdecydowanie dodaje.


Cechy:

  • Proste, znane gry, ale potrzebujesz treningów, jeśli chcesz zostać mistrzem
  • Piękna grafika i fizyka
  • Dużo pułapek i innych funkcji rozproszonych na stole
  • Konstrukcja "cyfrowa"
  • Epickich bossów, którzy będą musieli walczyć
  • Zadania i nagrody

Wady gry:

  • Obserwacyjna reklama, którą można wyłączyć w celu przekazania

Wynik: gra w koszykówkę Pinball jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą nowoczesnych i niezwykłych pinball, w ogóle projekt okazał się udany i oryginalny, a nie ma potrzeby czekać na więcej.


Reklama

Pobierz Pinball Cadet 2.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Updating game engine.
Performance improvements and bug fixing.
informacje ogólne
wersja 2.4 (101)
Data umieszczenia 2018-05-14 21:35
rozmiar 50 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/08 07:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |