Gladiatorzy 3D
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Gladiators 3D to gra walki dla android, w którym nie ma zwykłych sztuk walki, ale jest krew i piasek, ponieważ będzie to o starożytnym Rzymie i sławnych gladiatorach walczących o wolność!

Przygotowaliśmy grę w studiu Globo Games, które postanowiło odejść od hazardu i zrobić coś bardziej użytecznego, więc mamy nowy projekt dla gladiatorów, z historią, online i fajną grafiką!


Rozgrywka w tym przypadku będzie zrozumiała dla niemal każdego, ponieważ istnieją klasyczne elementy gry walki, takie jak ciąg o poziomie życia i kombinacje uderzeń, które lepiej ćwiczyć na komputerze niż w przypadku rzeczywistych graczy. Ale co ciekawsze, będziesz miał pełną okazję, aby przejść przez kampanię informującą o rozwoju szkoły gladiatorów, w której kupujesz i szkolisz bojowników, narażając ich na walkę z różnymi rywalami. Ponadto należy zauważyć, że ten projekt - adaptacja gry na platformy mobilne, a nie specjalny rozwój, który jest związany z wieloma problemami, które należy rozważyć ...

Grafika i fizyka w grze są dobre, co oznacza, że ​​okazało się to wymagające, co oznacza, że ​​jeśli zostanie zrobione niesprawiedliwie (co zostało zrobione), spowalnia. Oczywiście, nie wszystkie kontrole były wygodne, ponieważ początkowo gra na telefony nie została zaplanowana. Istnieją również doniesienia o donatach, zwłaszcza w formacie, które najlepiej stają się przestarzałe, a znaczenie tego, za co płacisz za coś straciło dosłownie przed oczami.


Cechy:

  • Ciekawa i bogata gra
  • Dobra grafika
  • Strome i krwawe bitwy
  • Znani rzymscy gladiatorzy!

Wady gry:

  • Reklama i brutalny darowizna
  • Słaba optymalizacja

Najważniejsze: jeśli deweloperzy zajmie się grą i zaczną pracować nad grą Gladiators 3D w pełnej sile, eliminując główne roszczenia, będzie to doskonała opcja dla wszystkich fanów gier walki i epoki gladiatorów.


Reklama

Pobierz Gladiatorzy 3D 3.15.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Update 3.16

The new version has released and bring some new improvements.

- We increased maximum upgrade level for gladiator equipment and skills. Also we increased cap upgrade level for Commercial buildings.

- We added new Cleaning mechanic. Now you can clean up your armor or weapon to increase it parameters for a short time.
informacje ogólne
wersja 3.15.0 (76572)
Data umieszczenia 2018-05-26 18:53
rozmiar 28.13 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Globo Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/14 07:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |