Hill Farm Truskov Traktor PRO
0 (0)

Hill Farm Truskov Traktor PRO

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Hill Farm Truskov Traktor PRO jest symulatorem android, w którym znajdziesz maszyny rolnicze, duże grunty i uprawy, które muszą być zbierane i przechowywane. W rzeczywistości jest więcej gier niż wydaje się i są bardzo popularne, ponieważ wydają się dać graczom możliwość zrelaksowania się i cieszyć się mierzonym życiem rolnika, który wszyscy marzy.

Przygotowaliśmy grę w pracowni TrimcoGames, która wielokrotnie pojawiała się na naszej stronie, ale jest to projekt, którego brakowało, a to jest właśnie kwestia rozprzestrzeniania się. Od dawna gra ta była rozpowszechniana na zasadzie płatnej, a teraz wersja "PRO" jest dostępna bezpłatnie i dla każdego, więc o co popatrzymy.


Nie trudno zgadnąć, że rozgrywka będzie poświęcona dniom roboczym rolnika, który wyjeżdża na ciągnik i zajmuje się sadzeniem, zbiorem lub zbieraniem plonów, które w tych grach rozwijają się dość szybko. Jednocześnie istotną cechą gry była dostawa zebranej uprawy do użytkownika końcowego, częściej niż bez uwagi. Podczas dostarczania ładunku zawsze musisz szukać drogi, ponieważ każdy z nich może pozbawić cię części ładunku, a zatem punkty i końcowe wynagrodzenie, które z kolei są potrzebne do dalszego rozwoju, nabycia nowych ciągników i innych żeliw, które pozwolą Ci przenosić więcej zarobić więcej.


Cechy:

  • Przed Tobą, symulator jazdy ciągnika i rolnictwa w jednej osobie
  • Ciągnik zerwie się, całkiem realistycznie
  • Wiele misji o różnym stopniu złożoności
  • Dźwięk silnika i fizyki naprawdę przypominają prawdziwy ciągnik

Wady gry:

  • Reklama i donacja, ale po każdym zakupie reklama znika

Konkluzja: Hill Farm Truskov Traktor PRO jest z pewnością ciekawym symulatorem, ale będzie to najbardziej interesujące dla tych, którzy lubią prowadzić ciągnik ... Czy jest wśród nas jakiś?


Reklama

Pobierz Hill Farm Truskov Traktor PRO 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Fixed bugs;
-Optimized gameplay;
-Adjusted GUI.
informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2018-08-25 04:04
rozmiar 46.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/14 08:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |