Wieża Przeznaczenia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra " Wieża Przeznaczenia" jest platformą dla androidów, która zyskała przyzwoitą formę z "retro", a niektóre z bardziej nowoczesnych funkcji, na przykład trochę z ras i podobnych nowoczesnych arkad.

Przygotowałem grę w pracowni DrDerico, z którą nie spotkaliśmy się wcześniej. Warto zauważyć, że z jakiegoś powodu projekt nie został znaleziony przez setki tysięcy fanów, najprawdopodobniej z powodu braku jej reklamy, ponieważ nie widzę żadnych innych powodów.


Z samej nazwy gry nie jest trudne do odgadnięcia, co czeka nas w części gry, ponieważ z każdym wiekiem wiemy, że już znamy. Każde piętro wieży to rodzaj poziomu odzwierciedlającego bieżący postęp. Wszystkie poziomy gry okazały się raczej krótkie, jednak liczba przeszkód na każdym z nich narasta za każdym razem, a oddział ma tylko trzy życia, które musisz w jakiś sposób dystrybuować i starać się jak najwięcej osiągnąć, bo jeśli stracisz, musisz zacząć od na pierwszym piętrze, co oczywiście jest trochę irytujące, ale od czasu do czasu podłogi zostaną lekko przebudowane, zachowując tę ​​samą złożoność dla ich wysokości. W tym celu musisz zebrać monety i kryształy, które będą przydatne do odblokowania nowych bohaterów, na tym wszystkim nie ma darowizny w grze, wszystko trzeba zebrać w procesie od początku podróży do bliskiej śmierci. Nie było żadnych tabel z liderami i innymi statystykami, które są dość gotowe do uzupełnienia Twoich danych;)


Cechy:

  • Gra ma wiele poziomów, a poza tym ich nieskończoność, przejście to nie zadziała
  • Poziomy nie powtarzają się, za każdym razem otrzymasz coś nowego
  • Dość wysoka złożoność i bliskość śmierci
  • Możesz bez końca zbierać monety i kryształy
  • Nie oddawaj
  • Klasyczny design i głos

Wady gry:

  • Istnieje kilka reklam, które wcale nie przeszkadzają

Konkluzja: Tower of Destiny to ten sam projekt, który jest gotowy do siedzenia w smartfonie przez bardzo długi czas, a jego niska popularność jest wyraźnie niezasłużona, świetna gra!


Reklama

Pobierz Wieża Przeznaczenia 1.0.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Install this update if you lost your progress.
New levels and mini-games.
Fixed bugs.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (597)
Data umieszczenia 2019-06-27 17:47
rozmiar 27.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/15 07:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |