Krótka opowieść
0.7 (5)

Krótka opowieść

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Krótka opowieść to poszukiwanie android, który opowiada Ci bardzo interesującą historię, która zaczęła się od utraty brata bohatera ... Ale nawet takie smutne zdarzenia zawsze mają przyczynę i konsekwencje, które mogą w pełni doświadczyć samego siebie, dzięki programiści z pracowni Glitch Games, którzy zdołali przekazać atmosferę dziwnego świata i pewną niepewność, która dosłownie nawiewała powietrze wokół tego, co się dzieje. Możesz jednak znaleźć wszystkie odpowiedzi i wreszcie zrozumieć, co się dzieje.


Według fabuły główny bohater stracił brata, gdy był dzieckiem, oczywiście w bardzo dziwnych okolicznościach, jednak już w późniejszym wieku postanowił wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło i zrozumieć, co się stało. W rzeczywistości to właśnie ten pokój stanie się miejscem, w którym wszystko się zaczęło i kończyło się, ale format do ukończenia takiej historii jest bardzo rozmyty, dlatego powinieneś przyjść, przez szereg zagadek, zagadek i innych zadań zawierających zarówno poszukiwanie przedmiotów, jak i niektórych inne interesujące funkcje.

Główną ideą programistów było pokazanie graczowi dziwnego, ale bardzo interesującego świata, w którym odbędą się wszystkie imprezy. Z jednej strony jest to zwykły pokój dla dzieci, z drugiej strony wiele elementów tutaj jest dziwnych, a nawet niestosowne ...


Cechy:

  • Klasyczna gra, niesamowita atmosfera
  • Będziesz mieć aparat, aby można było sfotografować wszystkie wskazówki
  • Ogromny, przemyślany i bardzo dziwny świat
  • Wiele tajemnic i zagadek
  • Brak reklam i donat, co jest powodem ...

Wady gry:

  • Gra jest wypłacana, kosztuje 3 USD, nie ma wersji próbnej

Konkluzja: tak, gra krótkometrażowa jest wypłacana, ale warto jej pieniądze, a co nie mniej ważne, wcale nie jest krótkie i może cię zabrać przez długi czas! Ogólnie rzecz biorąc, gry, które chcesz otrzymywać w płatnym formacie.


Reklama

Krótka opowieść dla LG L Fino

Ocena:

(5)
0.7★ 14%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/15 08:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |