Dragon Hills 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dragon Hills 2 to gra zręcznościowa dla androida i jak można się domyślić, kontynuacja pierwszej części tej wspaniałej gry, która przy okazji była bardzo popularna i mogła zebrać prawie 50 milionów pobrań! Nie dziw się, że druga część nadziei programistów nie jest mniejsza i stało się nieco lepiej, podobnie jak można zauważyć;)

Twórcy gry nadal nie zmienili się, jest to studio Rebel Twins i warto zauważyć, że pierwsza część nie miała czasu, aby dostać się do naszej witryny, ale ich druga gra, trochę mniej popularna, nazywana Aliens Drive Me Crazy, udało się odwiedzić, więc , możemy powiedzieć, że już znamy ich pracę.


Rozgrywka, która nie jest zaskakująca, nie zmieniła się zasadniczo, bo to on zasługuje na całą popularność, jest to rodzaj gier, w których grafika i inne efekty wizualne nie są tak ważne, co się dzieje na ekranie jest znacznie ważniejsze;)

Będzie naturalne niszczenie, które smok jest w stanie spowodować otaczający świat, zwłaszcza w średniowieczu, gdy przeciwstawiają się rycerze i podobne postacie. Twoje zadanie jest całkiem proste - jazda na smoku polega na zniszczeniu i zniszczeniu jak największej liczby życiowych w jednym zestawie życia, ponieważ są tylko dwa i łatwo je zgubić, chociaż smok może przebijać się przez ziemię, zmiażdżyć domy itd., Ale , będzie na twojej drodze i naturalnych przeszkód, szefów, pułapek i wiele innych. Jedyną rzeczą jest tylko przyjemność - zawsze zaczniesz od poziomu, do którego się udało, więc prędzej czy później przechodzisz grę.


Cechy:

  • Dynamiczna i pozytywna rozgrywka
  • Doskonała grafika i miła animacja
  • Wszystko, co widzisz, może zostać zniszczone!
  • Dużo chłodnych szefów
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Tabela z liderami i osiągnięciami

Wady gry:

  • Reklama i trochę darowizny

Najważniejsze pytanie: czy gra Dragon Hills 2 była lepsza niż pierwsza część? Tak, ma, więc możesz ją pobrać i nie pożałujesz, zwłaszcza, jeśli grałeś już pierwszą część i lubiłeś ją.


Reklama

Pobierz Dragon Hills 2 1.1.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixes, optimalizations and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.8 (21)
Data umieszczenia 2021-01-31 11:12
rozmiar 82.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Rebel Twins na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/16 07:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |