W śmierć 2
4.9 (6)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Into the Dead 2 to akcja dla android, stworzona dla silnych duchów, którzy potrafią wytrzymać wszelkie straszne zdarzenia, które są tu dużo czasu.

Twórcy gry pozostali niezmienni, byli to studio PIKPOK, od dawna znamy wiele projektów, w tym pierwszą część tej gry, która została wydana ponad cztery lata temu! Główne pytanie - co twórcy mogli zmienić w ciągu tych czterech lat? Termin nie jest mały ...


Podobnie jak w pierwszej części podstawą gry była kolejna (a może i ta sama) apokalipsa zombie, podczas gdy nasz bohater w środku nocy, we mgle jest w jakimś boga-zapomnianym miejscu ... nie najlepszy obraz krosnuje, prawda?

Wsiadając na wypadek, znajdujemy się na autostradzie, która jest porzucona przez opuszczone samochody i zombie, przez które musimy uciec, co mogłoby nam przypomnieć o okaleczaniach, jednakże wszystko jest o wiele bardziej interesujące, ponieważ można biegać w dowolnym kierunku, tym razem, po drugie , gra jest nadal podzielona na poziomy i działa na pewnej odległości, możesz zachować swój postęp i kontynuować od tego miejsca, metodycznie zbliżając się do okazji, aby przejść przez grę!

Jednocześnie ważne jest, aby pamiętać, że w większości ras nie ma ograniczonych pasów ruchu, zombie tutaj są prawdziwe, a zatem powolne, mogą po prostu biegać, lub można strzelać, ale w ruchu nie jest tak łatwo dostać, plus kasety są stale i poszukaj nowych. W tym przypadku, jak już napisałem, gra jest podzielona na poziomy, które razem tworzą ponurą, a nawet bardzo interesującą historię o tym, jak trudno przetrwać w takich warunkach ...


Cechy:

  • Mroczna, straszna atmosfera
  • Piękna grafika i przemyślana fabuła
  • Umiarkowanie interesująca rozgrywka, która nie przeszkadza
  • Wiele broni
  • Prosta obsługa
  • 7 rozdziałów i ponad 60 poziomów
  • Codzienne zadania
  • Złożoność, która stopniowo wzrasta

Wady gry:

  • Czasami musisz zajmować się reklamą
  • Jest energia i donata, która jest potrzebna do uzupełnienia

Konkluzja: Into the Dead 2 jest prawdziwym prezentem dla tych, którzy lubią gry zombie, które zachowały ludzką formę, zachowywały spisek i dostępność jakiejkolwiek logiki, która wcale nie zaszkodzi.


Reklama

Pobierz W śmierć 2 1.49.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- COMING SOON: You’ve pushed your luck too far, and now you’re paying the price. Hunted and running for your life, fight through the darkness in the new side story, Reckoning.
informacje ogólne
wersja 1.49.0 (19689)
Data umieszczenia 2021-10-08 07:44
rozmiar 68.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje PIKPOK na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.86★ 97.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/16 09:00
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |