Brak hamulców io
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Brak hamulców io to wyścig online dla android, w którym będziesz konkurował z prawdziwymi graczami, którzy lubią przyjechać tutaj, aby poznać rozrywkę i sławę!

Przygotowaliśmy grę w pracowni Totebo Ltd, która ma obecnie tylko cztery projekty, a ta, która przyszła do nas, stała się pochodną o tej samej nazwie, która była raczej nudna, a dostępność online i prawdziwych graczy znacznie poprawiła sprawę, docenić to dla siebie!


Gra wygląda dość dziwnie, ale za kilka minut staje się jasne, że to nie jest tak ważne, ponieważ to, co się dzieje, chwyta i mocno mocno mocno. Znaczenie jest całkiem proste - ty i niektórzy z twoich przeciwników są w drodze, gdzie praktycznie nie ma żadnych reguł, są tylko krawędzie drogi, nie możesz ich wylecieć, a reszta to pełna swoboda. Celem przyjazdu jest zebranie punktów kontrolnych (zielone kropkowane linie), które są tylko 9 sztuk, a zwycięzca będzie tym, który będzie zbierał więcej w zależności od wyników wyścigu. Jednocześnie ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to szybkość swojego bohatera, który odgrywa tutaj rolę, ale taktykę, którą wybrałeś, ponieważ możesz zostać zniszczona, a wyścig nie kończy się, możesz iść w dowolnym kierunku i możesz wykreować przeciwników, aby ich nie dopuścić sukces. W końcu najpierw musisz nauczyć się żyć na mety, a dopiero potem zastanowić się, jaką strategię wybrać.

Nie było to niemożliwe, aby wizualnie uaktualnić swojego bohatera, wybierając kolor lub osobę, a poza tym mogą różnić się kształtem i wielkością, ale wszystkie mają swoje wady i zalety, więc sprawdź, co będzie Ci odpowiadać coraz lepiej.


Cechy:

  • Prosta konstrukcja, ale wciągająca gra
  • Zdolność do zmiany wyglądu swojego bohatera
  • Dynamiczne wyścigi z prawdziwymi graczami
  • Statystyki z liderami i rejestrami
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Ale bez reklamy było

Konkluzja: Brak hamulców io to ekscytująca rozrywka online, której nie wolno Ci poddawać, szczególnie jeśli lubisz takie gatunki i gry w formatach io.


Reklama

Pobierz Brak hamulców io 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
This update makes No Brakes io work well on new devices, such as the Pixel 3. Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (47)
Data umieszczenia 2018-11-17 10:15
rozmiar 17.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/18 07:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |