Hop Hop Pop
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Hop Hop Pop jest grą dla android, w której będziesz zarządzać różnymi postaciami, starając się zebrać jak najwięcej żółtych kwadratów i unikać czerwonych, na pierwszy rzut oka wszystko jest całkiem proste, ale rzeczywistość jest, jak zwykle, nieco inna, więc spójrzmy dalej !!

Przygotowaliśmy grę w studio GameResort, która jest najbardziej znana z projektów Stupid Zombies, które już zgromadziły aż trzy części i były wielokrotnie oświetlone w naszej witrynie. Ale dziś jest nadal gra o innych, zobaczmy, co razem nadeszły.


Szczerze mówiąc, format gry i jego nazwa silnie przypominają projekt znany nam przez studio Ketchapp, który wydał dwie części gry o nazwie Hop Hop Hop, jak widać, różnica jest tylko jedną literą, która nie jest poważna. W przeciwnym razie gra przypomina oryginalne źródło, z wyjątkiem tego, że w oryginale było konieczne wstawienie się do pierścienia, ale tutaj trzeba skoczyć na tej samej zasadzie, ale jednocześnie spróbować zebrać żółte pudełka i nie dostać się do czerwonych.

Twój bohater ma ciekawą cechę, jak wąż, stale rośnie, dopóki będziesz zbierać żółte kostki, co oznacza, że ​​będzie coraz trudniej wspinać się między czerwone, ale kiedy dojdziesz do punktu kontrolnego tracisz nadwagę i będziesz kontynuować ten sam rozmiar, Jednak nie będzie to łatwiejsze, złożoność w grze systematycznie wzrasta z każdym nowym punktem kontrolnym.


Cechy:

  • Przyjemna gra w stylu minimalizmu
  • Wielu bohaterów, nawet spinner!
  • Tabela rankingowa najlepszych graczy
  • Wszystkie rodzaje osiągnięć
  • Ładna fizyka i animacja
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Jest reklama, niestety niemożliwe jest jej wyłączenie

W dolnej linii: całkiem ładna fala Hop Hop Pop naprawdę nie konkuruje z poprzednio wymienionym projektem, żyje własnym życiem i zalecam zwracanie uwagi na to, najprawdopodobniej będzie Ci się podobało.


Reklama

Pobierz Hop Hop Pop 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Version 1.0.
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:41
rozmiar 36.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje GameResort na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/19 08:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |