Modern Combat Versus: Nowe Online Multiplayer FPS
4.7 (5)

Modern Combat Versus: Nowe Online Multiplayer FPS

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Modern Combat Versus: Nowy Multiplayer Online FPS to strzelanka dla androidów, ale najważniejsza jest to, że jest to strzelanka online zespołu! Nie tylko, że strzelcy też są całkiem sporo, a więc także online ... i z przyjaciółmi, z którymi walczysz w parze ... ogólnie pomysł jest doskonały i bardzo trafny!

Przygotowaliśmy grę w studio Gameloft, która jest już dobrze znana wszystkim, należy zauważyć, że wszystkie poprzednie części tej gry były przygotowane przez nich, a było ich nielicznych - aż pięć! Więc armia fanów już tam jest, poczekaj, kiedy kilka milionów osób ją pobra, a projekt się opłaci, nikt nie może patrzeć w oczy.


Ale naszym zadaniem jest zobaczyć, co jest interesujące i jakie są wady, bez których, jak zwykle, nie zostało to zrobione!

Co to jest strzelec, o którym wszyscy dobrze rozumiecie, a dla tych, którzy nie znają przeszłych części gry, warto zauważyć, że nie ma zbyt wielkiego nacisku na przyszłość, tak że wszystkie bohaterki są ubrani w chłodne kombinezony, które mają unikalne właściwości, jest wiele niezwykłych broni i innych futurystycznych żetonów, aby fani realizmu mogli przechodzić.

Następnie, wybierając swojego bojownika, walcząc o walkę drużynową, która odbywa się w formacie od czterech do czterech, co oczywiście nie jest zbyt masowe, ale platforma musi dokonać zniżki. Potem wszystko zależy od wybranego trybu, ale zasada powinna być jasna dla wszystkich fanów tego gatunku. Z punktu widzenia funkcji warto zauważyć przyjemną fizykę i dobrą grafikę, która oczywiście jest podwójnie interesująca, aby można było oglądać na androidie.


Ponadto znajdziesz:

  • Dziesiątki graczy do wyboru, każdy ma swoje własne cechy
  • Pięć różnych kart do bitew zespołowych
  • Oceny globalne, w których możesz zajmować czołowe pozycje
  • Całkiem wygodne w użyciu, dziwne, jak się wydaje
  • W nadchodzących aktualizacjach programiści obiecują nawet więcej kart i znaków

Cóż, teraz, ponieważ mamy grę z Gameloft, która będzie musiała porozmawiać o jego niedociągnięciach, do których nawet nie próbuję przypisywać wysokich wymagań systemowych, jest to normalne i nawet logiczne.

Na początek tryby gry wciąż są niewielkie, ale powiedzmy, że teraz. Broń z nieznanych powodów nie może być zmieniona - to dziwne. Każda nowa aktualizacja poprawia coś, a coś zepsuło się ... tak, znów mamy twórców magii, to pomimo faktu, że gra ma dużo reklam i olbrzymią pączkę!


Najważniejsze: czego oczekujesz od gier Gameloft, które już znasz, więc po raz kolejny moja rada - poczekaj kilka miesięcy, a potem odważnie machnij Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS, jeśli chcesz zagrać przyzwoity strzelec internetowy. Ale jeśli chcesz na górze - przygotuj torebkę!


Reklama

Pobierz Modern Combat Versus: Nowe Online Multiplayer FPS 1.17.32 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
CHANGELOG
- New skin for Revolv.
- New skin for R0nen.
- New skin for Seven.
- Various improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.17.32 (1173200)
Data umieszczenia 2021-04-07 07:40
rozmiar 57.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Gameloft SE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.65★ 93%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/20 07:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |