Misja ratunkowa Księżyca
4.5 (5)

Misja ratunkowa Księżyca

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Lunar Rescue Mission jest umieszczona jako symulator androida, co jest dosyć dziwne, ponieważ gra będzie rozgrywana na Księżycu, co oznacza, że ​​trudno sobie wyobrazić, jak to jest symulować ... Chociaż twórcy mają fantazję w doskonałym porządku, więc szybko wymyśliły to będziemy potrzebować!

Przygotowaliśmy grę w studio Top Secret Developments, które brzmi fajnie, ale nie mogą pochwalić się podobnymi projektami, ale kto wie, może ta gra będzie strzelać, a budżet zostanie opracowany w celu stworzenia czegoś nowego i nietypowego!


Niemniej jednak, jedziemy na księżyc! Nawiasem mówiąc, działania rozwijają się w przyszłości, ponieważ koloniści wylądowali już na Księżycu, a nawet koloniści opanowali to, co jednak ma kłopoty, a Twoim zadaniem jest przeprowadzenie akcji ratowniczej, kontrolującej ten lub ten pojazd. Nawiasem mówiąc deweloperzy zbliżyli się do tej kwestii na bieżąco i zorientowali się, jakie są dostępne wypadki w takich przypadkach, więc musimy poczekać na siedem różnych typów pojazdów ratowniczych, z których każda ma swoje osobiste cechy, które są nałożone na nieco niezwykłą fizykę księżyc, który, jestem pewien, wiele już wie.

Gra została podzielona na małe misje, z których niektóre trudno jest nazwać prostą, ale nawet gra na hardcore jest dość daleko. Tutaj najważniejsza sprawa przyzwyczai się do zarządzania, nauczyć się poruszania radarem, aby dokładnie sterować statkiem i upewnić się, że monitoruje dostarczanie paliwa, w przeciwnym razie się złamie, a koloniści nie zaoszczędzą.


Cechy:

  • Doskonała fizyka
  • Wiele różnych rodzajów transportu kosmicznego
  • Duża liczba poziomów
  • Nie oddawaj
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Jest reklama, możesz wyłączyć za mniej niż dolara

Konkluzja: nie mogę zadzwonić do gry Lunar Rescue Mission - twardego symulatora, ale na pewno przyniesie pozytywne rzeczy w twoim życiu, więc polecam przeczytać;)


Reklama

Pobierz Misja ratunkowa Księżyca 0.29 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Performance improvements.
informacje ogólne
wersja 0.29 (29)
Data umieszczenia 2021-02-08 08:57
rozmiar 54.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.49★ 89.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/20 09:11
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |