Przeciągnij i odłącz
3.4 (4)

Przeciągnij i odłącz

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Drag Dodge jest zabójcą dla android, w którym będziemy kontrolować dziwne obiekty latające przed gwieździstym niebem, starając się uniknąć kolizji z niepożądanymi obiektami i innymi pułapkami.

Przygotował grę w studio PINKAPP, dla której projekt ten jest obecnie czwartym i cieszy się swoją różnorodnością, ponieważ mają na swoim koncie kliknięciem i strategią, ale dzisiaj rozważymy, co jest prostsze.


Główną cechą rozgrywki jest szybkość tego, co się dzieje, ponieważ musimy zarządzać szaloną rzeczą, w sposób, w jaki zawsze będzie coś niepokojącego, na co musisz zareagować.

W tym jest pewien bonus - grasz szybko, co oznacza, że ​​gra jest idealna do spędzania czasu na drodze lub w kolejce, ponieważ nie pozwoli Ci utrzymać się na tym samym poziomie przez długi czas.

Projekt gry okazał się dość prosty: czarne, gwieździste niebo, obiekty neonowe, z którymi będziemy kontrolować, ale dzięki prostemu projektowi udało się nam osiągnąć niesamowitą dynamikę wraz z animacją, niską wymagającą kontrolą, ogólnie rzecz biorąc, przyjemność gry .


Cechy:

  • Szybka gra, dynamiczna i krótka
  • Proste, ale bardzo ładne dekoracje neonowe
  • Najprostsze zarządzanie i dobra fizyka
  • Możesz grać na czas nieokreślony
  • Żadna darowizna, po prostu nic nie ma!

Wady gry:

  • Istnieje reklama, która może być wyłączona za 50 centów.

Konkluzja: Trudno powiedzieć coś specjalnego na temat gry Drag Dodge, ponieważ w rzeczywistości jest to zwykły zabójca czasu, który pomoże Ci poświęcić trochę czasu, pomagać rozwinąć reakcję i nie denerwować donat, złożonej fabuły lub innych sytuacji, które występują na potężnym i fajne projekty, więc jeśli docenisz takie rzeczy - huśtanie się i baw się!


Reklama

Pobierz Przeciągnij i odłącz 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.1 (8)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:41
rozmiar 32.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

PAYMENT

PAYMENT

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

AUTH_SERVICE

AUTH_SERVICE

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/21 07:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |