Eden Renesans - przygodowa przygodówka zręcznościowa
0 (0)

Eden Renesans - przygodowa przygodówka zręcznościowa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Eden Renesans - przygodowa przygodówka zręcznościowa to zagadka dla androidów z przełomowym spróbowaniem i bardzo interesującym światem, w ramach którego będziesz zmuszony ponownie ratować świat przed katastrofą, którą tylko ty i nikt inny nie może zapobiec.

Przygotowaliśmy grę w studiu The Last Kind, w którym gra będzie tylko pierwszym projektem, który okazał się być dość ambitny i wykazuje chęć wzięcia górnego okrążenia, co się nie wydarzy, gdy gra jest warta 4 USD ... Nawet jeśli cena jest dość zasłużone.


Gra zaczyna się od ciekawej i bardzo stylowej kreskówki, która mówi, jak apokalipsa zaczęła się na naszej planecie, co tym razem będzie kosztowało bez zombie, mutantów, a nawet bez cudzoziemców, po prostu globalne pogorszenie warunków pogodowych, trzęsienia ziemi i inne klęski żywiołowe, które mogą łatwo zastąp nawet najstraszniejsze potwory. Naukowcy byli głęboko zakłopotani badaniem tych zjawisk, jednakże rozwiązanie tego zagadki znalazło się w rękach młodego archeologa, który gdzieś w lodach Antarktyki znalazł kryształki, które zawierały sześcian zdolny wezwać mistrza elementów ... Ale właśnie tutaj zaczyna się Twoja przygoda, bo że jesteś przygotowany na ogromną liczbę zadań i interesujący świat, z jego historią i niejednoznacznymi sytuacjami, z których każdy przetestuje ciebie i swojego bohatera o siłę.


Cechy:

  • Gra zawiera ponad sto łamigłówek
  • Bardzo piękna grafika i siedem różnych miejsc z unikalnym designem
  • Prawie połowa setek unikalnych mechaników tego, co się dzieje
  • Są dwa znaki, każdy ma swoje własne cechy
  • Trzydzieści minut scen z animowanymi ilustracjami przedstawiając fascynującą historię
  • Kilkunastu stroje i sto ukrytych przedmiotów
  • Kilka mini-gier
  • Brak darowizny i reklamy

Wady gry:

  • Wersja próbna nie jest, cena gry - 4 dolary

Wynik: Oczywiście, gra Eden Renesans - przygodowa przygodówka z emocjami to bardzo interesujący projekt, który z pewnością zadowoli wszystkich fanów gatunku i ciekawych opowieści, kolejne pytanie, czy jesteś gotowy za to zapłacić?


Reklama

Eden Renesans - przygodowa przygodówka zręcznościowa dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/21 08:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |