PUSH
4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra PUSH to zagadka dla androida, w którym głównym zadaniem będzie naciskanie guzików na niezrozumiały futurystyczny gadżet, jednocześnie nie trzeba tutaj wiele myśleć, ale bardzo praktyczne jest uważanie i pamięć.

Przygotował grę w studio Rainbow Train, który także wcześniej zaskakiwał i stał się już trochę znany, dzięki takim projektom jak gra HOOK. Co ciekawe, HOOK podobny do tego projektu to płatna gra logiczna, ale HOOK pobrała prawie milion osób, płacąc za to trochę ponad pół dolara! Cena nowej układanki jest taka sama, ale wciąż nie ma plików do pobrania, ale jestem pewien, że jest to tymczasowe zjawisko.


Rozgrywka gry okazała się dość interesująca, a nawet powiedziałabym, że to dziwne, ponieważ nie ma tu opisu poziomów, a na tych poziomach nie ma zadań, w rzeczywistości nie ma nic poza trójwymiarową geometryczną postacią, która jest wypełniona guzikami ze wszystkich stron, między innymi musisz określić prawidłową kolejność kliknięć. W tym przypadku nie ma tu żadnej wskazówki o tej sekwencji ... więc trzeba w ogóle wziąć pod uwagę wszystko. Na początek - po której stronie są przyciski, ponieważ są błyszczone strony, a są te, które są w cieniu, są czyste przyciski i symbole z symbolami, które są również ważne. Aby stwierdzić, że robisz wszystko poprawnie, jest dość proste - przycisk pozostaje wciśnięty, jeśli został wciśnięty poprawnie, jednak bardzo trudno jest zrozumieć samą sekwencję. Na szczęście, w tej grze nie ma limitu czasu, który jest przydzielony do rozwiązania zadań lub liczby prób, aby można było spróbować tyle, ile chcesz.


Cechy:

  • Naprawdę niezwykła rozgrywka
  • Duża liczba zadań
  • Prosta konstrukcja i ładna grafika
  • Odpowiednia złożoność
  • Brak reklam i oddania

Wady gry:

  • Gra jest wypłacana, nie ma wersji próbnej.

Wynik: w gruncie rzeczy gra PUSH jest wielką zagadką, która jest warta twojego pieniędzy, zwłaszcza jeśli nie zapomnisz, że kosztuje mniej niż jednego dolara ...


Reklama

PUSH dla LG L Fino

Ocena:

(4)
3.98★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/22 07:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |