Podsumowanie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Summation to zagadka dla android, która opiera się na najprostszej matematyce, z którą będziesz musiał spróbować, ponieważ nawet oczywiste rzeczy mogą być dość złożone, z właściwym podejściem.

Przygotowaliśmy grę w studiu Lemon Jam, dzięki której mamy sporo ciekawych rzeczy iz różnych gatunków, uważni czytelnicy zauważą, że spotkaliśmy się już z niektórymi projektami ich produkcji, więc zobaczmy, co przygotowaliśmy tym razem.


Rozgrywka gry zaczyna się dość sprawnie, a mianowicie - z bardzo krótkim treningiem, w ramach którego otrzymasz podstawowe zadania, które pozwolą zrozumieć istotę tego, co się dzieje i co jest wymagane od Ciebie w ogóle. W rzeczywistości pomysł jest prosty - będziesz mieć rejestry przypominające domino o liczbach na obu końcach i innych numerach, które są wyprowadzone linią przerywaną i reprezentują pewien wynik, który powinien być uzyskany przez sumę liczb na płytkach, oczywiście w dobrym kierunku.

Jest to dość proste, ponieważ liczby na płytach można wymienić, ale to dopiero na samym początku, ponieważ wtedy będzie wiele rekordów i pojawią się inne funkcje, które trzeba wziąć pod uwagę, zastanawiając się nad następnym poziomem. Na szczęście nie ma limitu czasu lub liczby prób, więc eksperyment!


Cechy:

  • Skromny design, ale bardzo wciągająca gra
  • Gra nie wymaga internetu, gra w dowolnym miejscu
  • Ogromna liczba poziomów, aby przejść wszystko jest prawie niemożliwe
  • Złożoność będzie rosła stopniowo
  • Coś nowego pojawia się stale

Wady gry:

  • Trochę reklamy i niewielka darowizna

Dolna linia: nie najgorsza gra logiczna Podsumowanie jest odpowiednie dla wszystkich, którzy są skłonni do rachunku matematycznego, ponieważ są one główne, uważność, oczywiście, również nie boli.


Reklama

Pobierz Podsumowanie 1.2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Game release
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (10)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:40
rozmiar 43.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/24 07:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |