Kolejna dziwna platformówka 3
0 (0)

Kolejna dziwna platformówka 3

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Inna Dziwna Platformówka 3 jest już trzecią częścią platformy dla androidów, w której mamy do czynienia z bardzo skromnym światem, który przypomina projekty Stickmana, a ogólnie rzecz biorąc, a mianowicie charakter i otaczający świat to czarne sylwetki, jednak jak zwykle, to pozwala uzyskać dobrą fizykę i dlaczego nie?

Gra została przygotowana przez niezależnego twórcę Gabriel Limberger, który był autorem dwóch pierwszych części tej platformy, i należy zauważyć, że obie części były dość popularne, co było powodem pojawienia się trzeciego. Co jest miłe, gra początkowo nie ma żadnych wewnętrznych zakupów, jest tylko reklama, która niestety nie wyłączy się. Nawiasem mówiąc, pierwsza część była opcją zakupu bez reklamy ... najwyraźniej, nie bardzo popularny pomysł okazał się.


Istota tego, co się dzieje, jest bardzo prosta - trzeba biegać, pokonywać wszelkie przeszkody i unikać śmiertelnych pułapek. W tym samym czasie funkcja gry może być nazwana faktem, że nie ma ograniczeń czasowych, nie ogranicza się w ogóle do życia i jest bardzo niewielu ograniczeń, nawet jeśli twój bohater umrze, natychmiast pojawi się obok tego miejsca i można go łatwo kontynuować na swój sposób, próbując raz jeszcze przechodzić przez trudne momenty, które stają się coraz bardziej, zależnie od tego, jak daleko można wspinać się.


Cechy:

  • Skromna gra i prosta grafika
  • Jest Stickman!
  • Istnieją elementy parkour, czy to jest wciąż istotne?
  • Wiele różnych przeszkód
  • Ciekawy model fizyczny
  • Nie oddawaj

Wady gry:

  • Jest reklama, nie ma możliwości jej wyłączenia

Konkluzja: Trudno nazwać Inną Dziwną Platformą 3, ale jeśli ostatnia część Ciebie jest zainteresowana, trzecia część nie jest gorsza, ale jeśli lubisz piękne krajobrazy i dbałość o szczegóły, nie jest to Twoja sprawa.


Reklama

Pobierz Kolejna dziwna platformówka 3 5.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 5.1 (31)
Data umieszczenia 2019-09-20 06:44
rozmiar 30.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Limberger na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/25 08:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |