Subway Roofer
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Subway Roofer to obręcz androidów, których akcje opierają się na stosunkowo nowej fascynacji niektórymi ludźmi - roaming i przylgnięcie, które polega na tym, że sallying do dachów domów i jeździć transportem publicznym z zewnątrz, oczywiście, bez ubezpieczenia ... Tak, nigdy Nie powtarzaj tego!

Oczywiście twórcy z pracowni LFGame wyciągnęli inspirację z gry Subway Surfers, która nie jest pierwszym rokiem standardów tego gatunku, ale w przeciwieństwie do tego nie czekamy na grafiki kreskówek, a niektóre próbują zbliżyć się do rzeczywistości, co jeszcze bardziej przeraża, szczególnie jeśli początkowo myślisz o szaleństwie biegnie przez dach poruszającego się pociągu ... to nie jest film o szpiegach!


Rozgrywka gry okazała się być bardzo oczekiwana, zaczyna się od razu, bo twój bohater leży na dachu pociągu metra, który w przeciwieństwie do zwykłego obwodu nie jedzie pod ziemią ale na powierzchnię, ale jest to normalna sytuacja. Nawiasem mówiąc, oceniając przez lokalizację deweloperów i okolicznych krajobrazów, akcje mają miejsce w Rosji, gdzie rzeczywiście niektórzy robią podobne rzeczy ...

Podczas ruchu pociągu należy unikać wielu przeszkód, wśród których znajdą się światła drogowe i słupki oraz inne podłogi, które w metrze są już za dużo. Spośród opcji rozwoju wydarzeń jest tylko cztery - aby unikać prawej, lewej, kaczki lub skoku. Oczywiście każdy kontakt z przeszkodą zabija swojego bohatera i musisz zacząć od nowa. Szybkość pociągu i liczba przeszkód będzie stale rosnąć, więc będziesz musiał opanować to, ale jest znany fanom tego gatunku.


Cechy:

  • Doskonała grafika i fajna atmosfera
  • Złożoność stopniowo wzrasta
  • Prosta obsługa
  • Nie oddawaj

Wady gry:

  • Animacja rodzi wątpliwości, zbyt niezdarne
  • Jest reklama

Wynik: nie najgorsze, ale nie najfajniejsze w swoim gatunku, jednak gra Subway Roofer można pobrać bezpłatnie i nie płaci za żadne bonusy, ponieważ po prostu nie istnieją ...


Reklama

Pobierz Subway Roofer 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:40
rozmiar 29.26 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/26 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |