Awaryjny kierowca Sim: City Hero
3.5 (13)

Awaryjny kierowca Sim: City Hero

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Simulator Emergency Sim: City Hero jest ustawiony jako wyścig dla androida, ale w rzeczywistości przypomina zwykłe symulatory, w których pracujesz jako strażak lub karetka pogotowia. Niemniej jednak, czeka cię duże i słonie miasto i jest dużo nagłych samochodów!

Przygotowaliśmy grę w studio Play With Games, z którą kreatywność opiera się na tych grach, warto zauważyć, że główne wskaźniki, takie jak grafika i fizyka, są powoli, ale z pewnością poprawione, dzięki czemu w chwili obecnej mamy koronę swoich technologii i umiejętności.


Jako taki fabuła nie ma gry, ale istnieje ogromna liczba sytuacji, w których będziesz uczestniczyć, należy zauważyć, że sytuacja zależy bezpośrednio od rodzaju transportu. Czekasz na pożary, ścigasz przestępców, potrzebujesz być na czas i we właściwym miejscu, podczas gdy musisz poruszać się po mieście, a poza Tobą będzie wiele innych samochodów, a co nie, przepisy drogi. Jednocześnie zarządzanie jest realizowane tak jak w wielu ulubionych miejscach parkingowych, po lewej stronie czekają na kierownicę, a po prawej - pedał gazu i hamulce. Głównym zadaniem jest przejście do punktów kontrolnych i zrobić to najszybciej. Aby zrozumieć, jak sobie radzisz, nie jest tak proste, ale możesz. W górnej części ekranu liczony jest czas, jeśli medal obok jest złoty - wszystko jest w porządku, jeśli stanie się srebrne lub gorsze niż brąz, to nie jesteś doskonały. Za każde zadanie otrzymasz punkty, które możesz wydać na nowe pojazdy i uzyskać jeszcze więcej zadań ...


Cechy:

  • Dziesięć klas samochodów
  • Dobra grafika
  • Worthy fizyki
  • Ciekawe zarządzanie
  • Duże, zajęte miasto
  • Posadzka setek różnych misji


Wady gry:

  • Są reklamy i donat, ale bez ostatniego można zrobić bez

Wynik: gra Emergency Driver Sim: City Hero jest oryginalnym krzyżem między parkowaniem, symulatorem i wyścigiem, więc na pewno warto szukać, zwłaszcza, że ​​można bezpłatnie pobrać grę.


Reklama

Pobierz Awaryjny kierowca Sim: City Hero 1.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.3 (22)
Data umieszczenia 2020-10-27 11:41
rozmiar 76.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.51★ 70.21%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/26 09:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |