Rzuty Wściekłości
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Darts of Fury to gra zręcznościowa dla android, oparta na dość popularnej grze rzutek, podczas gdy twórcy zdecydowali się zbudować to, co dzieje się dosłownie na niebie, czyniąc prawdziwy strzał z prawdziwego zdarzenia, niemal olimpiady ... Ale o tym trochę później.

Po pierwsze o twórcach, w których robi się studio Yakuto, które ma tylko dwie gry, jeden wypłacony i jeden darmowy, jako że ta gra jest darmowa, w ogóle jest jasne, co zostanie omówione, przy okazji płatne jest również interesujące, być może nadal mamy będzie miała okazję zapoznać się z nią.


To wszystko zaczyna się na jakimś stadionie ... sądząc po brzmieniu i zasięgu, ze wszystkimi płomieniami, fajerwerkami i innymi atrybutami, które są trudne do zastosowania w grach rzutkami, szczerze mówiąc ... Plus, mamy dość duży cel, który shimmers z różnymi kolorami w stylu neonowym ... kilka hitów i są akceptowane do ligi wróbli, tak zaczyna się Twoja przygoda. Warto zauważyć, że patos nie pójdzie dalej, a nawet na odwrót, bo teraz będziesz musiał nie tylko przejść kwalifikacyjne rundy, ale także walczyć z prawdziwymi rywalami i zmaksymalizować punkty, które grasz zdobytych punktów, a główny nacisk jest na jak zwykle, wizualne zmiany.

Cechą charakterystyczną jest to, że takie podejście daje duże możliwości dla donat, które odbywa się w bezpośredni i graficzny sposób, istnieje możliwość wydawania pieniędzy na ulepszenia, jeśli nie chcesz oszczędzać, a nadal jest możliwość zakupu energii i gry dłużej, ponieważ bez tych zakupów, trzy życia, które następnie zostaną przywrócone na chwilę.


Cechy:

  • Globalne i epickie podejście do dość prostej gry
  • Cool design
  • Szerokie możliwości poprawy rzutek
  • Pełnoprawna multiplayer - walka z prawdziwymi przeciwnikami
  • Weź udział w kwalifikacyjnych rundach i ligach

Wady gry:

  • Reklama i przemyślana, potężna darowizna

Konkluzja: jeśli nie jesteś zakłopotany przez patos, z którymi deweloper zbliżył się do gry Darts of Fury, ale podczas gry w rzutki jesteś zainteresowany - pobierz, nie pożałujesz, zwłaszcza jeśli masz cierpliwość lub dodatkowe pieniądze;)


Reklama

Pobierz Rzuty Wściekłości 3.4.1.2596 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements. Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 3.4.1.2596 (2596)
Data umieszczenia 2021-10-06 02:35
rozmiar 154.01 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Yakuto na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/29 09:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |