DISC
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra DISC to gra zręcznościowa dla android, która nie ma celu, nie ma żadnych pułapek i innych trudności, jest tylko nieskończona droga i dwa dyski neonowe, z którymi trzeba być umiejętnie zarządzana, to wszystko, co cię czeka. Jednak nawet nie myśl, że wszystko będzie łatwe ...

Przygotował grę w studio Alphapolygon, w ramach której i do dziś tylko dwie gry, nie bardzo popularne, ale z jego ciekawymi cechami.


Rozpocznij w tym przypadku jest projekt, który również nie świeci oryginalnością lub przysmakami, ale okazało się bardzo lakoniczne. Ogólnie w tym miejscu stosuje się tylko trzy kolory: neon niebieski, neon czerwony i czarny. To właśnie z tych kolorów deweloperzy mogli zrobić dość fajne tło, co przypomina mi metropolię we wczesnych godzinach rannych, ponieważ za czarnymi domami widać lukę z błękitnego nieba. Przez cały ten megalopolis znajduje się nieskończona, czarna droga dwupasmowa, której oznakowanie wykonano również z niebieskiego neonu, a po drodze dwie tory wyścigowe, jedna świeci niebieską, druga czerwona. Każda płyta porusza się wzdłuż własnego paska, ale prawie natychmiast inne płyty zaczynają pojawiać się na twojej drodze, także niebieskie lub czerwone, a wszystko, co można zrobić, to zmienić dwa dyski w miejscach tak, aby czerwone zbierały czerwone i niebieskie, więc i całą sztuczkę, nie licząc faktu, że trzeba będzie to zrobić bardzo szybko. Każdy zebrany dysk dodaje jeden punkt, który nie ma miejsca, aby się zgromadzić, po prostu otrzymasz najlepszy wynik i okazję zobaczyć, jakie miejsce ma ten wynik w tabeli ogólnej z dokumentacją.


Cechy:

  • Prosty, ale zwięzły wygląd
  • Wyraźna, ale złożona gra
  • Wysoka dynamika i ładne notatki z hardcore'u
  • Opracuj reakcję i wzrost rankingu
  • Żadna darowizna, po prostu nie ma nic do kupienia ...

Wady gry:

  • U dołu ekranu zawsze będzie wisiał transparent reklamowy, którego nie można usunąć nawet za pieniądze

Najważniejsze: nie mogę nazwać gry DISC hitem lub przełomem, który z jakiegoś powodu wielu graczy zostało ominięte, to przeciętny pasek hardcore, który na pewno znajdzie swoich fanów.


Reklama

Pobierz DISC 1.0.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- You can now enable/disable sounds/musics from the settings menu
- bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (8)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:39
rozmiar 27.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.25★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/30 08:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |