Czas Przygody: Mistrzowie Ooo
2.3 (7)

Czas Przygody: Mistrzowie Ooo

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Czas przygody gry : mistrzowie Ooo to przygoda dla android, która oparta jest na tej samej kresce i poprowadzi Cię w niebezpieczną podróż przez lochy, które są pełne pułapek i niebezpieczeństw, ale nasi bohaterowie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami, a ty im pomożesz!

Przygotował grę w studio GlobalFun Games, która jest sądem Cartoon Network, która jest odpowiedzialna za to i dla wielu innych znanych kreskówek, więc jeśli chcesz, aby gra na kreskówce - wiesz, gdzie szukać;)


Fakt, że rozgrywka jest znaczącą podróżą przez długi czas, by zgadnąć, nie jest konieczna, wymagane jest jedno imię, ale jak to jest wdrożone to inna sprawa i zwrócimy szczególną uwagę na to. Ale najpierw spójrz na projekt, który zasługuje na szczególną uwagę. Na pierwszy rzut oka jest to bardzo proste, jak sam kreskówka, ale głos i małe szczegóły czynią cuda, za kilka minut gra jest postrzegana jako lokalna sztuka, a nie tanią próbę pozbycia się kibiców i najprawdopodobniej jest!

Jeśli chodzi o grę, to wszystko jest całkiem proste, ale znowu na pierwszy rzut oka. Gra podzielona jest na poziomy, z których każda jest niewielką częścią lochu z labiryntem, pułapkami i rozrzuconymi kluczami i drogimi kamieniami. Twoim zadaniem w wyznaczonym czasie zbierać klucze, kamienie i wejść do drzwi prowadzących do następnego poziomu, tym szybciej - tym lepiej. W rzeczywistości, jeśli pracujesz na minimum, wystarczy zebrać klucze, a jeśli zebrać wszystkie kamienie, otrzymasz jeszcze jedną gwiazdę, ostatnim parametrem, na którym będzie gwiazda, będzie czas, w którym musisz się spotkać. Po prostu nie myśl, że gra jest nudna, każdy nowy poziom będzie cięższy i trudniejszy, więc lepiej przygotuj się!


Cechy:

  • Zbadaj ogromną liczbę poziomów lochu
  • Zbierz wiele przydatnych rzeczy, które z pewnością przydadzą się
  • Walcz z potworami i unikaj pułapek
  • Użyj unikatowych gadżetów, aby przejść przez najtrudniejsze poziomy

Wady gry:

  • Reklama i donat, coś jest do kupienia;)

Wynik: Czas przygodowy: Masters of Ooo to nie tylko przygoda, to prawdziwy prezent dla fanów tej serii gier i pełnoprawna gra logiczna, która pozwoli Ci nie zasnąć w wolnym czasie!


Reklama

Pobierz Czas Przygody: Mistrzowie Ooo 1.0.42-google dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Terms & Privacy update
informacje ogólne
wersja 1.0.42-google (42)
Data umieszczenia 2019-01-27 12:00
rozmiar 43.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
2.26★ 45.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/30 09:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |