Troll Face Quest Pamięci Internetowe
2.6 (16)

Troll Face Quest Pamięci Internetowe

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Troll Face Quest Memes Internet to zagadka dla androida, która jest realizowana w formacie questu, a dokładniej duża liczba szkiców, z których każda ma historię, którą można zrozumieć tylko prawdziwym "trollem" lub osobą, która spędza dużo czasu w sieciach społecznościowych. W tym samym czasie, jak poprzednio, programiści utrzymywali tendencję do nieprzypisywania zadań na poziomy, co robić, co robić i dlaczego to zrobić - zadecydować o sobie, a tam, może przejedziesz, może nie ...

Twórcy gry są tym samym, a mianowicie studio Spil Games, przy okazji, jeśli ktoś jest zainteresowany, to jest siódma gra tej serii, która oczywiście cieszy się dobrym zainteresowaniem!


Zdecydowałem się jednak rozpocząć grę z wadami gry, ponieważ nie widzę konkretnych cech jej znaczenia, ponieważ seria jest popularna i co się tutaj dzieje i wiesz, że jest to kolejny zestaw poziomów o innym nazwisku.

W każdym razie można z trudem zadzwonić do questu, a nawet gry z układanki, ponieważ przechodzenie na niemal każdym poziomie jest nadal ograniczone do potrzeby kliknięcia na wszystkie elementy wyświetlane na ekranie, w prosty sposób, prędzej czy później przechodzisz poziom. Ponadto gra zwiększyła się, co może być wydane na porady, jeśli tak naprawdę nie działa, ale jeśli chcesz wiele poziomów - musisz oglądać reklamy, bez tego nie będziesz w stanie zarządzać.


Cechy:

  • Ciekawy styl i nowoczesny humor
  • Wiele dowcipów i szalonych sytuacji
  • Decyzje nie są oczywiste, dziwne, nawet bym powiedziała
  • Są wskazówki
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Reklama i donat, ale to zrozumiałe
  • Wydaje mi się, czy poziomy stają się głupie?

Wynik: gra Troll Face Quest Internet Memes oczywiście z humorem, w ogóle, opiera się na nim, i został stworzony, ale szczerze mówiąc, po raz siódmy wszystko wydaje się nie takie śmieszne, nadszedł czas, aby programiści trochę zmienić kierunek.


Reklama

Pobierz Troll Face Quest Pamięci Internetowe 22.5.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Various bug fixes and performance optimizations.
informacje ogólne
wersja 22.5.1 (22005001)
Data umieszczenia 2021-09-17 12:01
rozmiar 70.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Spil Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
2.6★ 52%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/31 08:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |