Krwawy diament
4.1 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Blood Diamonds to strategia dla android w formacie "tower defense", ale szczerze mówiąc, nie jest tak wiele ze strategii, która jest nawet dziwna, czy to jest dobre czy złe? Z jednej strony, na pewno nie dostaniemy zwykłego zestawu rozgrywek i rozrywki, z drugiej strony, to jest dokładnie to, co będzie interesujące, ponieważ bardzo klasyczni ludzie zaczynają się nudzić.

Przygotowaliśmy grę w studio Kill Some Time Games, którego cele zostały w pełni ujawnione w tytule, więc nie dziw się, że zostanie zaoferowane niszczenie trochę czasu i zrób to z powodu tej gry.


Niespodzianką gry jest to, że jest wieża i wrogowie, ale problem polega na tym, że wieża jest tylko jedną, a ty będziesz nad nią kontrolowała, starając się rozdzielić siłę ognia tak możliwie jak najdalej, co zatrzyma jak najwięcej wrogów, jak to możliwe ogromna ilość! Nawiasem mówiąc, złożoność gry zależy od liczby fal, a nie od specyfiki następnego poziomu, ponieważ jest tylko jedna ... Poziom stanowi pewien przenośnik, który ułatwia wydobywanie złota i innych minerałów, flaga organizacji stoi w pobliżu, a za przenośnikiem jest dziwnie wyglądająca wieża, na której obracają się cztery różne rodzaje broni: rakieta, armata, pistolet maszynowy i miotacz ognia. Możesz użyć tylko jednej rzeczy, starając się nie pozwalać wrogom zbliżyć się do siebie, a będą działać bardzo metodycznie - najpierw ukradnie wszystko, co w rolce na przenośniku, a następnie zaczną obniżyć flagę. W najbardziej niebezpiecznych momentach jest broń nuklearna, która niszczy wszystkich wrogów na mapie, ale po tym jest ona odnowiona przez długi czas, ale całkiem łatwo wypuścić istniejącą wieżę, najważniejsze jest zapisanie waluty gry.


Cechy:

  • Nietypowa rozgrywka, którą wielu może zainteresować
  • Wiele poziomów złożoności
  • Prosta obsługa
  • Pompy budynków i obrony

Wady gry:

  • Reklama i oddawanie
  • Nieproduktywny, prosty projekt

Wynik: tak, gra Blood Diamonds nie wygląda najlepiej, ale pomimo tego, że ten projekt okazał się fascynujący, to dziwne, że zostało zauważone przez tak niewielu graczy ...


Reklama

Pobierz Krwawy diament 1.0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Bug fixes for achievements
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (5)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:40
rozmiar 27.47 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/31 09:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |