Dirt Trackin Sprint Samochody
4.2 (17)

Dirt Trackin Sprint Samochody

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gry Dirt Trackin Sprint Cars to wyścig dla androidów, a nie najbardziej znany, ale bardzo impregnowany dynamiką i innymi ważnymi momentami, których nie można zignorować przez prawdziwego fana prędkości i adrenaliny. Nawiasem mówiąc, to adrenalina, która stanie się głównym uczestnikiem tych wydarzeń.

Przygotowaliśmy grę w studio Bennett Racing Simulations, LLC, jedno imię, które już dostraja prędkość i dynamikę, to prawda, że ​​mają tylko drugi projekt, a pierwszy w jakiś sposób nie ma wcale, ale nie tylko ta sama ewolucja pojawiła się!


Rozgrywka, nawet w formacie "buggy", wyda się dla ciebie dziwna, ponieważ są to niektóre pompowane buggy, które są uruchamiane na wyścigach ringowych, umieszczając je na desce na dachu każdego. Oczywiście deski są odpowiedzialne za aerodynamikę, która jest konieczna przy dużych prędkościach i małej wadze samochodu, co jest uzasadnione dużą prędkością. W końcu, co się dzieje najbardziej przypomina serię NASCAR, których fani mają wystarczająco dużo, nie wiem nawet, jak docenią pomysł zastąpienia swoich ulubionych potworów różnymi buggiesami ...

Jednocześnie deweloperzy nie byli zbyt leniwi i stworzyli sześć szybkich ścieżek, znalazły dane prawdziwych kierowców i wykonały ponad czterysta różnych samochodów, różnych klas i możliwości, które będą wykorzystane w grze.

Była gra bez strojenia, różne statystyki wyścigów i innych żetonów, bez których nowoczesne rasy po prostu nie mogą zrobić.


Cechy:

  • Wiele trybów gry i zmiana porze dnia
  • Ponad czterysta samochodów
  • Sześć tras
  • Duża prędkość i przyzwoita dynamika
  • Jest tryb multiplayer

Wady gry:

  • Nie tylko, że gra ma dziwną fizykę, więc zarządzanie jest straszne
  • Dodatkowo jest wypłacana, nie ma wersji próbnej ...

Wynik: jeśli jesteś gotowy dać 4 dolary za cierpienie, to gra Dirt Trackin Sprint Cars jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, z drugiej strony, jeśli chęć jazdy dokładnie w tej dyscyplinie będzie priorytetem, to oczywiście możesz i bądź cierpliwy ...


Reklama

Dirt Trackin Sprint Samochody dla LG L Fino

Ocena:

(17)
4.21★ 84.22%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/01 08:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |