PLAYMOBIL Knights
1.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Niemieccy twórcy PLAYMOBIL nie mieli pojęcia o oryginalnej historii, ale po prostu stworzyli swobodną grę dla szerokiego grona użytkowników. PLAYMOBIL Knights nie wymaga, aby gracz był ostrożny lub spędzał czas na uczeniu się. Pełna kontrola w grze jest wykonywana przy użyciu taśm na ekranie urządzenia.


Grafika kreskówek gry natychmiast dostosowuje się do frywolnej harmonii. Kolorowo rysowane postacie i sceneria Rycerze wywołują przyjemne emocje z gry. Jak już napisałem na początku artykułu, gra będzie interesujące, przede wszystkim, dla dzieci.

Działka jest dość trywialna, jeśli nie powiedzieć, że nie jest co do zasady. Musisz zostać asystentem małego bohatera w genialnej zbroi, na koniu, który pójdzie na swoją wielką podróż przez królestwo. W drodze do celu będzie uwięziony przez złe trolle, strzegąc skrzyń złotymi monetami. Za zabicie trolli dostaniesz również złote monety. Podczas gry będziesz mógł rywalizować z innymi rycerzami na terenie wystawy. Waluta w grze będzie w przyszłości potrzebna do zakupu i ulepszenia zbroi.


Cechy:

  • Prosta historia, nawet dziecko może zrozumieć
  • Łatwa rozgrywka, można powiedzieć casual
  • Kolorowe grafiki, jasne i pozytywne
  • Nie ma zakupów w grze, a dziś jest to rzadkie!
  • Co jest zaskakujące, ale nie ma tu też reklamy!

Wady gry:

  • Proces monotonny gry
  • Brak takiej działki

Wynik: Doradcy PLAYMOBIL Knights mogą doradzać rodzice ich dzieci w wieku przedszkolnym. Umieść grę na tablecie lub smartfonie, oddasz je dziecku, a następne kilka godzin będzie mogło poradzić sobie z własnymi sprawami, a dziecko towarzyszy wirtualnemu rycerzowi. Niemniej jednak dorośli też mogą spróbować zrelaksować się w ten niezwykły sposób;)


Reklama

Pobierz PLAYMOBIL Knights 2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Graphical improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.0 (101980)
Data umieszczenia 2020-05-22 16:30
rozmiar 43.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/03 08:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |