Wojna Światowa 2: Syndicate TD
3.4 (8)

Wojna Światowa 2: Syndicate TD

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Światowa wojna 2: Syndicate TD to strategia dla android, z której natychmiast staje się jasne, że nie jest to strategia, chroni wieża! Co nie jest zaskakujące, ponieważ studyjne gry stereo7, które były deweloperem, były w takich grach i stały się sławne, a ponadto wielokrotnie pokazano na naszej stronie internetowej, a projekty poświęcone steampunkowi.


Tym razem grę zyskał potężny fundament, ponieważ wydarzenia w grze zdecydowały się na bardzo sławny okres historyczny - drugą wojnę światową. Jednocześnie twórcy zrobili to całkiem rozsądnie, wprowadzając wszystko, co dzieje się w 25 odrębnych epizodach, z których każdy wymaga od ciebie udowodnienia się od kompetentnego stratega i zwalczania wrogów, promując w ten szczególny spisek.

Z duszą deweloperzy zbliżyli się i opracowali mapy, ponieważ każdy z nich jest to dobrze znana lokalizacja, która miała kluczowe znaczenie w trakcie wojny, oczywiście, że było ich znacznie więcej, ale 25 zostało zebrane łatwo, więc nie tylko będziesz mieć piękną grafikę, ale również to rodzaj próby historycznej rekonstrukcji, oczywiście, w odniesieniu do cech tego gatunku. Jednocześnie twórcy natychmiast oświadczają, że wydarzenia będą rozwijane w alternatywnej rzeczywistości, gdzie ponownie próbowały dodać swój ulubiony steampunk, co znowu wiele znaleźć nie działało, to pozostaje zrozumieć, dlaczego to zostało zrobione w ogóle?


Cechy:

  • Bardzo jakościowa i ciekawa grafika
  • Oryginalne podejście do działki
  • Szerokie możliwości rozwoju ich żołnierzy
  • Dość długa gra

Wady gry:

  • Reklama i darowizna - wątroba tego gatunku
  • Znów steampunk, który trudno znaleźć

Wynik: jeśli zignorujesz inną próbę deweloperów, aby popchnąć mityczny steampunk do mas, wtedy gra World War 2: Syndicate TD jest oryginalnym przedstawicielem jego gatunku, który zasługuje na fani;)


Reklama

Pobierz Wojna Światowa 2: Syndicate TD 1.4.60 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- "GDRP"-complience update for european users.
- Minor bug-fixes
informacje ogólne
wersja 1.4.60 (60)
Data umieszczenia 2018-06-07 20:35
rozmiar 88.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.38★ 67.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/07 08:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |