BloodWarriror
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Miasto Douglas było wypełnione hordami mistycznych stworzeń, które utrzymują mieszkańców w zachwycie i dają im panikę. Będziesz grał za nieustraszonego najemnika, który został wezwany do ratownictwa specjalnie, aby poradzić sobie z chaosem, który dzieje się w tym cholernym miejscu. Trochę jak historia najsłynniejszej gry tego gatunku - Diablo, ale dzisiaj będziemy rozmawiać o grze o nazwie BloodWarriror , która również brzmi bardzo fajnie!


Zadania otrzymasz od tajemniczego stworzenia zwanego Sarah. W drodze do wyzwolenia miasta napotkasz i zaczynasz walczyć z wieloma potworami. Od czasu do czasu musisz walczyć z silnymi bossami. Gracz będzie mógł mieć do dyspozycji wiele urządzeń. Zdolność do poprawy zbroi i broni ma bezpośredni wpływ na uszkodzenia i ochronę naszego najemnika. Ponadto, po twojej stronie, oczywiście, będą mieszkańcy miasta. Możesz wejrzeć do tawerny, magicznego sklepu lub kucia.

Świat w grze, jak się okazało, jest bardzo duży, a poza walkami ulicznymi ze złymi istotami, musisz odwiedzić ciemne lochy Roweny, gdzie można uzyskać bardzo przydatne i niezbędne rzeczy do gry.

Jako asystenci możesz używać zwierząt (na przykład niedźwiedź). Zwierzęta, choć nie silniejsze od ciebie, ale nadal zapewniają wszelką pomoc w walce.

W BloodWarriror jest możliwość uzyskania ulepszeń bohatera za pomocą prawdziwego pieniądza, ale ta opcja może być używana tylko wtedy, gdy chcesz szybko przejść. Ale uwierz mi, proces gry przynosi przyjemność i bez inwestycji pieniężnych.

W tej grze można wybrać jeden z trzech trybów przejścia: nalotów, walk z bossami i walk na czas. Wszystkie trzy tryby są interesujące na swój sposób i zdecydowanie polecamy każdemu z nich.


Cechy:

  • Dwa tryby trudności gry
  • Trzy typy testów
  • 20 gatunków zwierząt, które można oswoić
  • 145 poziomów, uwierz mi, to dużo!
  • Piękna grafika

Konkluzja: gra BloodWarriror na pewno warto ją zwrócić. Funkcje, jeśli lubisz fantasy i aktywne gry fabularne, które przypadkowo na androidie i to wystarczy.


Reklama

Pobierz BloodWarriror 1.7.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
■ Fixed game freeze in some countries
informacje ogólne
wersja 1.7.9 (106)
Data umieszczenia 2021-08-21 00:03
rozmiar 39.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

GET_TASK

GET_TASK

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.25★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/09 08:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |