Król Wzgórza
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Król i mieszkańcy zamku są w niebezpieczeństwie! I tylko Ty możesz je uratować! Wróć do mitycznej atmosfery średniowiecza, walcz z potężnymi potworami! To, co cię czeka w grze Król Wzgórza , którego znaczenie nie przypomina najpopularniejszej gry, którą lubią zimą.


Na początku gry dostaniesz tylko jeden bohater - nieustraszony Wiking z toporem Olaf, który jest gotowy oddać swoje życie za swojego króla i ludzi. W miarę postępów pięcioro postaci będzie dostępnych, które mają własne indywidualne umiejętności. Gra jest dość prosta w zarządzaniu i grafice. Svaypami na ekranie, aby wysłać różnorodne broń w kierunku wznoszenia wrogów, niszcząc je w ten sposób. Dla każdego zadania gracz otrzymuje ograniczoną liczbę "strzałów", dlatego konieczne jest dokładne i mądre wydawanie amunicji. Oprócz zwykłych, w grze są potwory o ukrytych zdolnościach, które mogą stać się niespodzianką dla gracza. W zależności od typu wrogów atakujących, należy wybrać odpowiedniego obrońcę, ponieważ wszystkie mają różne rodzaje broni i umiejętności. Należy zauważyć, że nasz główny bohater ma taki parametr jak siła i odzysk energii, czasami istnieją inne umiejętności. Oczywiście muszą być uważnie monitorowani, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na proces gry.

Walcząc z hordami potworów zdobędziesz punkty, które można wydawać na odblokowywanie bohaterów, przywracanie i poprawę zamku, kupowanie nowych broni i rzeczy, rzeczy.Cechy:

  • 6 unikalnych bohaterów
  • Prosta obsługa
  • Realistyczna fizyka
  • Duża liczba zadań

Wady gry:

  • Nie ma sposobu na natychmiastowy wybór jednego ze znaków
  • zakupy w grze

Najważniejsze: gra króla wzgórza jest łatwa w zarządzaniu i ma dość skromny projekt, co w sumie nie wymaga od graczy posiadania konkretnych umiejętności. Rzuć osie i inne cierniste przedmioty w potwory, zarabiaj punkty i odkryj nowe funkcje gry, tak jest proste!


Reklama

Pobierz Król Wzgórza 1.01 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Better performance
NEW BOSS!!!
Updated backgrounds, loading screen
Reduced size of game
informacje ogólne
wersja 1.01 (3)
Data umieszczenia 2017-11-08 12:42
rozmiar 66.27 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/12 08:05
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |