Muscle Drift Simulator 2018
2.9 (18)

Muscle Drift Simulator 2018

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Muscle Drift Simulator 2018 dla Androida to wyścig, w którym większość czasu spędzasz w drifcie, ponieważ samochody tutaj są potężne, a droga jest wyraźnie śliska, nie oszczędza nawet faktu, że jest bardzo szeroka, ale o to chodzi, szczerze mówiąc, brakuje większości.

Przygotowaliśmy grę w studio Osypo, które oczywiście testuje swoje siły i popyt na produkty, ponieważ trudno nazwać nowość globalnym projektem, raczej rodzajem wersji demonstracyjnej, która oczywiście nie będzie kontynuowana, ale najprawdopodobniej zobaczymy kilka pomysłów i opcji w innych projektach w przyszłości.


Jaka jest gra wyścigów, a więc wiadomo, istnieje przypis do dryfu, który rzadko zmienia znaczenie, jednak wszystko jest nieco prostsze, a jeśli jest bardzo precyzyjne, to jest bardzo, bardzo skromne. Jest kilka problemów, o których nie można powiedzieć nic dobrego.

Zaczyna się od tego, że gra jest bardzo dziwną fizyką, którą trudno nazwać złym, ale z rzeczywistości przesunęła się na niezwykle przyzwoitą odległość. Drugim nie mniej ważnym punktem jest to, że nie ma tuningu, wszystko, co możesz zrobić z samochodem, to zmienić jego kolor. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma to znaczenia, ale był problem z tymi maszynami, ponieważ jest ich tylko cztery, tak więc na początku gry można kupić jeden z nich, a następnie po prostu zapisać go dla reszty, jeśli widzisz, o co chodzi. Uzupełnia tę paradę hojności faktem, że tor jest tylko jednym ... jedynym rozsądnym wynikiem tego wszystkiego jest całkowity brak donata, który jest nieco przyćmiony obecnością reklamy ...


Funkcje:

  • Nieskończony dryf na potężnych amerykańskich samochodach
  • Dobre głosy
  • Przyjemna grafika
  • Trasa jest tylko jedna, ale jest to miasto i jest dość duże

Wady gry:

  • Rozgrywka bez celu i znaczenia
  • Tylko 4 samochody i jedna trasa
  • Fizyka nie jest najbardziej realistyczna
  • Nie ma sposobu na ulepszenie samochodu
  • Jest reklama

Konkluzja: ciężko jest polecić grę Muscle Drift Simulator 2018 fanom wyścigów i prędkości, ponieważ jest jej zbyt mało, ale jeśli naprawdę się nudzisz - możesz dać tej grze wolny wieczór.


Reklama

Pobierz Muscle Drift Simulator 2018 1.3.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Small fixes!
- Enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (19)
Data umieszczenia 2018-05-31 23:34
rozmiar 72.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
2.9★ 58.05%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/15 08:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |