YadreniyReactor
0.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra YadreniyReactor to pilot na Androida, który pozwoli ci zdobyć własny reaktor jądrowy, który musi zostać dotknięty i opracowany, aby produkować coraz więcej energii, dlaczego - aby stać się bogatym, więc zdecydowanie potrzebujesz go w ogromnych ilościach!

Przygotował grę w studiu LampBOX, która zdecydowała się na ten debiut w grze, oferując ją wszystkim fanom gatunku "clicker".


Główną cechą rozgrywki jest ogromny reaktor z sąsiadującym laboratorium i innymi strukturami, bez których takie rzeczy nie działają. Twoim zadaniem jest naprawa reaktora i wyprodukowanie jak największej ilości energii. Pomimo tego, że zadzwoniliśmy do klipera niezdarnego, tak jak tutaj wystarczy nacisnąć i kliknąć na ekranie, jest tu kilka fajnych funkcji, których nie można zignorować!

Wszystko zaczyna się dość smutno: świat przetrwał kolejną apokalipsę, większość infrastruktury została zniszczona, tylko twój reaktor uciekł, a to jest usprawiedliwieniem nie tylko uratowania świata, dostarczenia mu energii, ale także uzyskania całkiem bogatych, ponieważ "yadryci" staną się walutą tego nowego świata. Jednak ich wytwarzanie nie jest takie łatwe, reaktor nie tylko wymaga poważnych napraw, co nie jest najszybszym zadaniem, ale może też się przegrzać, więc będziesz musiał stale monitorować temperaturę i inne wskaźniki. Główną trudnością gry jest akumulacja wirtualnych środków, ponieważ do naprawy lub ulepszenia reaktora wymagają one ogromnej ilości i powoli kopią, a jeśli zamkniesz grę, produkcja się zatrzyma ... Stąd nieudolna gra, którą tylko prawdziwe mogą poradzić sobie z i bardzo cierpliwi fani gatunku.


Funkcje:

  • Wyraźna rozgrywka i łatwa obsługa
  • Interesująca fabuła
  • Wiele sposobów rozwoju i doskonalenia
  • Ładna grafika w pikselach

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna
  • Wirtualna waluta jest zapisywana przez bardzo długi czas, boleśnie długo!

Rezultat: w grze YadreniyReactor pokazano tylko najbardziej cierpliwych graczy, reszta lepiej jest spojrzeć na innych przedstawicieli gatunku, którzy na szczęście mają ogromną ilość.


Reklama

Pobierz YadreniyReactor 4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
It's our first game! Please commend it!
informacje ogólne
wersja 4 (4)
Data umieszczenia 2017-11-15 19:33
rozmiar 26.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/16 09:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |