Diuna!
0.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Zagraj w Dune! jest to zwykła gra zręcznościowa dla Androida, który naprawdę można nazwać na co dzień, ponieważ w przeciwieństwie do ogromnej liczby twoich kolegów z klasy to nie zniszczy ci nerwów, nie poprosi o rozpoczęcie w kółko, oczywiście bez niego, ale żeby grać łatwiej i przyjemniej niż w W większości przypadków warto zauważyć!

W studiu przygotowaliśmy grę o interesującej nazwie VOODOO, której kreatywność już napotkaliśmy dzięki grze Paper.io, która, nawiasem mówiąc, okazała się bardzo popularna i zebrała ponad 10 milionów pobrań oraz wielu graczy z całego świata!


Rozgrywka w grze była dwuwymiarowa, ale w rzeczywistości nie stanowi problemu, idealnie pasuje do nie najmocniejszych smartfonów, które oczywiście znacząco poszerzają grono odbiorców końcowych. Akcje będą rozgrywane na pustyni, a każda pustynia słynie z wydm, które w tym przypadku będą wykorzystywane jako trampolina dla piłki, która musi wzbić się wysoko w niebo, przekraczając konwencjonalną linię. Za każdym razem, gdy przekraczasz niebo, dostajesz punkt, po którym musisz umiejętnie wylądować i nie stracić przyspieszenia, aby ponownie lecieć w górę, a osiągając dobrą prędkość zaczniesz otrzymywać cztery punkty za przekroczenie poprzeczki, ale będziesz mógł pozostać w tym formacie trudniejsze.

Główną cechą i uproszczeniem gry jest to, że możesz przegrać tylko wtedy, gdy piłka jest całkowicie zatrzymana, a to nie jest takie proste, każda chwila jego toczenia może być wykorzystana do szybkiego wybierania i wznowienia skoków prawie po każdym upadku.


Funkcje:

  • Prosta, ale ładna grafika
  • Jasne zarządzanie
  • Dorywcza rozgrywka, która wywiera presję na nerwy
  • Prawie cztery tuziny znaków, które można odblokować
  • Tło można również zmienić
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, możesz wyłączyć za 2,5 USD

Wynik: Diuna! Jest to świetna gra zręcznościowa z doskonałą fizyką, kompetentną animacją i innymi przyjemnymi momentami, które nie zostaną zepsute przez trudną rozgrywkę i inne podobne funkcje, które w innych projektach stały się niemal kultowe.


Reklama

Pobierz Diuna! 5.5.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
- Stability improvements
informacje ogólne
wersja 5.5.8 (505080)
Data umieszczenia 2021-08-02 06:50
rozmiar 44.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/17 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |