The Tower Assassin's Creed
0 (0)

The Tower Assassin's Creed

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Tower Assassin's Creed na Androidzie to zabójca czasu, którego zasady od dawna znane są wielu. Ketchapp miał już grę o nazwie The Tower, nie mogę powiedzieć, że była bardzo popularna, jednak z jakiegoś powodu na jej podstawie zdecydowali się na sequel, ale z większym skutkiem dodali do niej słynną serię Assassin's Creed, która właśnie świętuje jest to dekada!


Jeśli chodzi o rozgrywkę, to mam dwie nowości, dobre i złe. Zacznę od dobrego, czyli dla fanów The Tower, ponieważ rozgrywka jako całość się nie zmieniła i nadal będziesz musiał zbudować wieżę bloków, które pojawią się w kierunku poziomym.

Dla fanów serii Assassin's Creed, wiadomości są złe, ponieważ nie ma nic wspólnego z grą, do której jesteście przyzwyczajeni, wszystko, co otrzymaliśmy z serii w tym przypadku jest małym człowiekiem, który zdalnie przypomina bohatera serii i wspina się na wieżę, którą w rzeczywistości budować, a gdy gra kończy się epicko, to skacze. Miło, oczywiście, po raz kolejny zobaczyć swojego ulubionego bohatera, ale uzasadnia to nazwę gry z bardzo dużym naciągiem.

W każdym razie, bohater dodał trochę różnorodności, ponieważ kontrolujesz także ostatni skok, próbując zebrać jak najwięcej pieniędzy z gry (tylko po to, żebyś mógł je zdobyć) i dostać się do stogu siana ... fajnie, prawda?


Funkcje:

  • Znajomy zabójca czasu z zastrzykiem równie dobrze znanej serii
  • Jasna i dynamiczna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Aby odblokować 9 bohaterów i 5 różnych lokalizacji są dostępne
  • Nadal nie ma darowizny!

Wady gry:

  • Według zwyczajowego schematu jest reklama i możliwość wyłączenia za 2 USD

Konkluzja: Nie mogę powiedzieć, co jest niezwykłe (oczywiście w studiu Ketchapp) decyzja zaprzepaściła grę, wręcz przeciwnie, The Tower Assassin's Creed stała się kompetentną i interesującą kontynuacją, nie przegap tego!


Reklama

Pobierz The Tower Assassin's Creed 1.0.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (1000004)
Data umieszczenia 2017-12-04 01:13
rozmiar 54.96 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/17 09:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |