Zombie Combat Simulator
3.7 (10)

Zombie Combat Simulator

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Zombie Combat Simulator jest zadeklarowana jako symulator dla Androida, w którym ponownie będziemy walczyć z ogromną liczbą zombie, i niestety, jak to się stało, nikt nam nie powie. Jednak rozgrywka może zainteresować fanów filmowaniem w zespole doświadczonego wojska.

Przygotowaliśmy grę w AirBlade Studio, w której nie znalazłem innych projektów, co oznacza, że ​​uznamy tę grę za rodzaj debiutu, który, oczywiście, stanie się natychmiast zauważalny, gdy wejdziemy w normalną bitwę, ale o tym później.


Grafika w grze okazała się całkiem przyjemna, nie najnowocześniejsza, ale też nie chcę się spierać, ale miejsca, w których będziecie walczyć, były znacznie skromniejsze, jednak jest to również do zaakceptowania, zwłaszcza jeśli nie zapominamy, że jesteśmy przed strzelcem, , które są coraz mniej popularne w ostatnim czasie.

Nie będziemy nagradzani zadaniami, wszystko, co możesz zrobić, to biegać z drużyną i strzelać zombie, ale wtedy zaczynają się dziwne chwile. Po pierwsze, nie możesz strzelać do siebie, strzelanie jest automatyczne, gdy twój bohater stoi w wygodnej pozycji przeciwko nadchodzącym trupom ... W końcu nie ma sensu wytrenować dokładności ani reakcji, wszystko czego potrzebujesz to nauczyć się stać twarzą w twarz i mieć nadzieję, że siła ognia wystarczy.

Druga kwestia to niewygodne zarządzanie, które daje dziwne rozwiązanie części recenzji, która prawie się zamyka, jeśli zbliżysz się do ściany, a strzelający przestanie strzelać w takiej sytuacji ...


Funkcje:

  • Zombie, które muszą zostać zabite przez setki
  • Dobra grafika i skromne lokalizacje
  • Tak, to strzelanka, nie strzelnica, a nie symulator
  • Dwa tryby gry - online i z "botami"
  • Relaksująca rozgrywka bez zadań i celów

Wady gry:

  • Dziwna kontrola i automatyczne strzelanie
  • Całkowity brak fabuły
  • Niektóre reklamy i darowizny

Najważniejsze: gra Zombie Combat Simulator jest trudna do polecania fanom strzelanek i fanów gier o zombie, ale dla tych, którzy lubią bez celu biegać po okolicy i strzelać w dowolnym miejscu - doskonała opcja!


Reklama

Pobierz Zombie Combat Simulator 1.4.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fix some crash issue;
- Fix some bugs;
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (46)
Data umieszczenia 2021-09-17 12:05
rozmiar 53.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
3.73★ 74.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/18 10:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |