Falling Ballz
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Programiści ze studia Ketchapp kontynuują z godną pozazdroszczenia regularnością, aby produkować przyzwoite gry, z których kolejnym był projekt Falling Ballz , którego nazwa mówi sama za siebie, a gra, zarówno w fizyce, jak iw sensie, przypomina to, co dzieje się w ich wczesnych projektach, na przykład takie gry jak Ballz Shooter lub Pocket Snap, ponieważ w tym przypadku znów czekamy na piłki, solidne tło i inne klasyczne rozwiązania.


Warto zauważyć, że w Google Play można znaleźć dwie gry Falling Ballz, które wyglądają i grają niemal identycznie, pojawiły się mniej więcej w tym samym czasie, ale nasza sprawa jest znacznie popularniejsza ... Nie sądzę, żeby wybitni programiści zaczęli kradnąć projekt z Studio, które zdecydowało się tylko na debiut, ale wygląda to zupełnie dziwnie.


Rozgrywka będzie zrozumiała dosłownie dla wszystkich. Twoje zadanie - zniszczyć geometrycznie postacie w dolnej części ekranu, strzelając do nich białą kulą pistoletu, która znajduje się w górnej części ekranu. Liczby, które muszą zostać zniszczone, mają jedną ważną cechę - liczbę, która jest im przypisana, a która oznacza liczbę trafień, które postać będzie utrzymywać. Kula będzie automatycznie odbijała się za każdym razem, co umożliwia zniszczenie kilku sztuk za pomocą jednej piłki, ale musisz wycelować i przemyśleć każdy strzał. Trudności - po każdej siatkówce dolna część ekranu jest trochę bliżej, a jeśli dojdziesz do swojej broni - przegrywasz. Za zdobyte punkty możesz kupić nowe piłki, co jest dość typowe dla tego formatu.


Funkcje:

  • Prosta i intuicyjna rozgrywka
  • Dobra fizyka i prosta grafika
  • Duży wybór odblokowujących się piłek
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, nie można jej wyłączyć nawet za pieniądze ...

Wynik: Oczywiście gra Falling Ballz nie jest najbardziej oryginalnym projektem ze studia Ketchapp, ale jest daleka od najtrudniejszych, powiedziałbym nawet swobodnie, co oznacza, że ​​można ją uruchomić i zrelaksować się, czerpiąc przyjemność z rozgrywki.


Reklama

Pobierz Falling Ballz 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
◉ Progress saving added. Now you can get back playing right where you stopped.
◉ Button for turning off sound effects added.
◉ Added huge SHOP with different awesome balls.
◉ Added PINBALL where you can play and get rewards.
◉ Added Daily Rewards, come back daily for better rewards!
◉ UI improvements.
◉ Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1 (4)
Data umieszczenia 2017-11-17 17:51
rozmiar 16.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/19 09:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |