Crashbots
4.7 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Crashbots to obręcz dla androida, w którym, w przeciwieństwie do większości kolegów z klasy, musimy zarządzać robotem, a nie żywą osobą czy stworzeniem. Przygotuj się więc, aby nauczyć się zarządzać najbardziej zaawansowanym robotem, który Appsolute Games mogło zaoferować, w którym ta gra została przygotowana. Nawiasem mówiąc, jest to daleki od pierwszego projektu, a my już spotkaliśmy się z innymi przedstawicielami, na przykład z grą Viking Hunters i niektórymi innymi, niemniej jednak są oni do siebie nieco podobni, więc nie będziemy się rozpraszać.


Ponieważ przed nami wciąż jest robot, to gra otrzymała kilka interesujących żetonów, o czym zdecydowanie opowiemy, ale zaczniemy od najbardziej podstawowego - wyglądu i formatu tego, co się dzieje. Nie ma w tym nic zaskakującego, a nawet interesującego, ponieważ witają nas najczęstsze grafiki bez fanaberii i rozgrywki, która zdecydowała się podzielić na krótkie poziomy. Cała reszta była trochę zabawniejsza, niż mogłoby się wydawać.

Na początku gra ma energię, ale to nie jest ten znajomy donat, który sprawia, że ​​tysiące graczy rozgniewają się na całym świecie, to energia, która jest wam dawana na każdym poziomie i pozwala waszemu bohaterowi nie umrzeć za każdym razem, gdy napotka przeszkodę, po prostu ją rzuca i można spróbuj jeszcze raz, im bardziej jesteś odrzucany, tym mniejsza szansa, że ​​energia będzie wystarczająca do zakończenia, jednak można ją uzupełnić, zbierając specjalne ikony i baterie na poziomach.

Poza tym twój robot może strzelać, zdejmować, robić sprzęty i skakać, czy to nie jest cutie? Lepiej jednak opanować to wszystko tak szybko, jak to możliwe, ponieważ na każdym poziomie gra stanie się trudniejsza, więc nie rozluźniaj się!


Funkcje:

  • Niezwykła rozgrywka i niezwykły charakter
  • Przyjemna grafika i ciekawa mechanika
  • Duża liczba poziomów
  • Wiele trybów gry
  • Rosnąca złożoność

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna
  • Niezbyt wygodny w użyciu

Rezultat: po pierwsze gra Crashbots będzie pasować wszystkim fanom robota, a dopiero potem fanom rastrów, przynajmniej dlatego, że dynamika gry nie wystarczy, ale nie będzie mylić wszystkich, a nie zawsze.


Reklama

Pobierz Crashbots 1.1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (9)
Data umieszczenia 2018-01-06 21:38
rozmiar 82.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.69★ 93.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/21 08:31
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |