Skręć w prawo
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Skręć w prawo to zabójca czasu dla androida, w którym dostaniesz jedną ścieżkę i mały prostokąt do kontrolowania ... prostokąt jest trochę jak gumka, ale gumki nie ześlizgują się tak bardzo, a znaczenie gry jest związane z dryfem, znanym wszystkim fanom wyścigów!

Przygotowaliśmy grę w nieznanym studiu AVIX, dla którego gra nie była pierwsza, jednak trudno jest nazwać jej inne projekty popularnymi, jednak to jest nasz przypadek, który naprawi tę sytuację.


Rozgrywka, jak już wiesz, była dość prosta i typowa dla zabójców czasu, a mianowicie - nic zbędnego! I rzeczywiście, nie masz żadnych efektów 3D lub kolorowych, wszystko jest tak skromne i wydajne, jak to tylko możliwe, co zdecydowanie ma swoje plusy. Ścieżka przypomina owal, gdzieś, nawiasem mówiąc, takie trasy są używane, ale w tym przypadku jest raczej krótki. Nie możesz hamować, sterować swoją postacią, wszystko, co może zrobić, to skręcić w prawo. Delikatnie klikając na ekranie, możesz wpuścić postać w poślizg, pomagając mu przejść przez zakręty, przez cały ten czas będziesz zaręczony.

Za każdą połowę koła, którą zdałeś, otrzymasz punkt, którego ostateczna liczba będzie wynikiem, a nawet rekordem, ale należy pamiętać, że każda sytuacja, w której dotkniesz krawędzi trasy będzie oznaczać stratę i zacząć od nowa.

By the way, czarne prostokąty, które kontrolujesz pozycję deweloperów jako samochody, oferując dość dużą liczbę do odblokowania ... cóż, dołączamy fantazję, inaczej nie będą tak dokładnie nazwane!


Funkcje:

  • Niekończąca się i uzależniająca rozgrywka
  • Jest tryb dla dwóch graczy
  • Wiele różnych "samochodów"
  • Specjalny tryb hardcore dla najbardziej wytrzymałych i zwinnych
  • Kilka tabel z liderami i zapisami
  • Fajna ścieżka dźwiękowa

Wady gry:

  • Jest reklama, która wyłącza się za 2 dolary

Wynik: nie zawsze skromna rozgrywka jest ostatecznym werdyktem dla gry, czasem wręcz przeciwnie ... Turn Right jest doskonałym potwierdzeniem tego, a jeśli nie wierzysz - pobierz grę za darmo i sprawdź sam.


Reklama

Pobierz Skręć w prawo 1.8.15 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.8.15 (1008015)
Data umieszczenia 2018-11-17 10:11
rozmiar 17.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/22 10:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |