Monument Valley 2
4.9 (6)

Monument Valley 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Monument Valley 2 jest kontynuacją słynnej układanki dla Androida, której pierwsza część, nawet jeśli została rozdana za opłatą, wybrała wielu fanów tego gatunku spośród innych, nawet darmowe gry! Oczywiście taki sukces nie pozostał niezauważony, a podczas gdy zawodnicy tworzyli klony, programiści ze studia gier ustwo brali udział w drugiej części ... przynajmniej, chcę wierzyć, że tak naprawdę to zrobili, jednak jest wiele wątpliwości ...


Nie zawsze, ale bardzo często wraz z kontynuacją gier i filmów, okazuje się, że pierwsza część była lubiana przez wszystkich i cieszyła się powodzeniem, ale teraz wszystko, co pojawia się później, staje się szczerym hackem, który ma na celu wyrzucić jak najwięcej pieniędzy nie omijają kontynuacji, w nadziei na uzyskanie już chłodzących emocji.

Niestety druga część gry, którą mogę nazwać hackem, jest słuszna i dlatego:

Grafika i silnik - tak jak było i pozostaje, tak, wszystko jest piękne i gładkie, ale się nie zmieniło, co oznacza, że ​​twórcy nie są tacy kłopotliwi.

Rozgrywka w ogóle - gra stała się znacznie prostsza, teraz jest nawet zagadką, którą trudno nazwać, raczej zwykłym zabójcą czasu, który pod względem złożoności będzie pasował tylko dziecku.

Trzecia kwestia - gra o zabijaniu czasu, nie może być wywołana, ponieważ jest bardzo mało czasu, druga część jest znacznie krótsza niż pierwsza ...

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te momenty można zignorować, ale druga część jest droższa od pierwszej, jest sprzedawana za 6 USD, co jest dwa razy droższe niż pierwsza na szczycie popularności i 5 razy tańsza niż ta, o którą się teraz prosi (rabaty) . W końcu powstaje całkowicie logiczne pytanie, za co płacimy?


Podsumowując: Monument Valley 2 to piękna i wysokiej jakości gra logiczna, która niestety nie jest warta twoich pieniędzy, bo jeśli chcesz coś takiego, to kup pierwszą część, a jeśli już grałeś w pierwszą część, to zdecydowanie nie polubisz drugiej części .


Reklama

Monument Valley 2 dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje ustwo games na mob-core.com.pl

Ocena:

(6)
4.93★ 98.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/23 09:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |