Dotknij Busters: Galaxy Heroes
5 (4)

Dotknij Busters: Galaxy Heroes

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Tap Busters: Galaxy Heroes to pilot Androida, który wygląda jak platformówka, w którym będziemy walczyć z potworami, niszcząc je w ogromnych ilościach!

Przygotowaliśmy grę w studio Game Alliance, które ma projekty i poważniejsze, dlatego spodziewamy się najlepszego wyniku, mimo że mamy bardzo prosty pilot.


Rozgrywka z zatrzaskami rzadko może się podobać z pewną różnorodnością lub oryginalnością, ale ta gra rozpocznie się od małej historii w postaci animowanego komiksu, który już jest miły! Prawdziwy komiks jest bardzo skromny i po prostu przenosi nas na planetę, gdzie urodził się bohater, który będzie walczył z potworami.

Dlaczego i dlaczego lepiej nie pytać, a ponadto, nie jest jasne, dlaczego nasz bohater wygląda jak robot z ludzką głową, ale istotą tego, co się dzieje, jest to, że będzie po lewej stronie ekranu, a nasz przeciwnik po prawej, tutaj, oczywiście, pojawia się element pilota, ponieważ na pojawiającym się potworze trzeba aktywnie naciskać, imitując strzały, to zabija i daje nam złoto, które trzeba wydać na ulepszenia. Potwory, o ile można to ocenić, nie mogą nas zaatakować, mogą tylko czekać, aż obalimy je iw pewnym momencie może się wydawać, że gra jest nudna, ale wielka różnorodność przeciwników i zmieniających się lokacji wykonuje swoją pracę, gra ciągnie się, chcesz strzelać raz za razem.

Ponadto, osiągnięty przez ciebie postęp może być oceniany również przez poziomy, na których gra jest zerwana, na samym końcu każdego poziomu, na który czeka boss, niszcząc, który otrzymasz cenną nagrodę!

Oczywiście, prędzej czy później będziesz mógł rozwinąć się do możliwości kupowania pomocników, którzy będą strzelać do wrogów, ale bez twojego udziału, to oczywiście znacznie ułatwia zadanie;)


Funkcje:

  • Prosta, ale wciągająca rozgrywka
  • Oryginalni przeciwnicy i fajne lokalizacje
  • Różnorodność wyposażenia z możliwością wstawiania kamieni szlachetnych
  • Wiele zwierząt, które pomogą ci w tej trudnej sprawie


Wady gry:

  • Jest reklama i donat

Konkluzja: nieco bardziej klasyczny przedstawiciel gatunku o nazwie Tap Busters: Galaxy Heroes z pewnością ucieszy każdego, kto lubi stukawki i potyczki z potworami.


Reklama

Pobierz Dotknij Busters: Galaxy Heroes 1.8.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Various bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.8.1 (1455)
Data umieszczenia 2021-02-17 20:54
rozmiar 75.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/24 11:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |