Bloki
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Blocks to kolejny czas zabójca ze studia Ketchapp, który dostanie coś wspólnego z innym, nie mniej znanym wśród mas z gatunku clickerów! Tak, tak, dotarli do pilotów ... na szczęście projekt i boisko pozostały takie same, więc łatwo byłoby dostrzec grę, powiedziałbym nawet, że swobodnie.


Rozgrywka w grze okazała się dziwna, to coś innego, nie mów. Oczywiście, nie będziemy mieli żadnej fabuły i żadnego konkretnego celu, będą tylko trzy działa, które swoim wyglądem będą przypominały miękkie piłki z tymi samymi odrostami, które niektórzy wykopali w ziemi ... jednak są to armaty, który wygeneruje wiele piłek, które muszą się toczyć w kierunku wyłaniających się bloków i niszczyć je.

Na pierwszy rzut oka trudno będzie zrozumieć, co się tutaj dzieje, ale w rzeczywistości wszystko jest całkiem proste - pojawiają się klocki, klikasz na nich, broń się trzęsie i kierujesz wiele piłek w stronę bloków, podczas gdy na blokach pojawi się postać, która, jak pamiętamy, minionych gier, oznacza wymaganą liczbę trafień, tak że czasami trzeba mocno naciskać. Bloki pojawiają się w różnych miejscach, a głównym zadaniem nie jest pozwolenie na ustawienie ich w szeregu, w przeciwnym razie przegrywasz. W rzeczywistości jest to rodzaj gry dla uważności i reakcji, ponieważ jeśli rozpraszają cię wszystkie bloki z rzędu, możesz szybko stracić, a to nie jest dla nas zbyt interesujące, prawda?


Funkcje:

  • Dynamiczna i nieco szalona rozgrywka
  • Bardzo prosta operacja, to prawie kliknięcie!
  • Zaostrzenie rozgrywki
  • Brak darowizny i jej potrzeba w zasadzie

Wady gry:

  • Reklama jest, jak zwykle wyłącza się - za kilka dolarów

Najważniejsze: chociaż w takich grach naprawdę nie ma wystarczającego celu, Blocks nie był wyjątkiem, jednak może to być doskonały powód, aby zniszczyć trochę czasu dla ciebie;)


Reklama

Pobierz Bloki 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (4)
Data umieszczenia 2017-11-26 00:19
rozmiar 27.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/26 11:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |