Ekstremalna przygoda wyścigowa
0 (0)

Ekstremalna przygoda wyścigowa

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Extreme Racing Adventure to wyścig dla Androida, które nie pociągają za sobą konieczność kierowania samochodem, w rzeczywistości, nie ma potrzeby, aby włączyć, wszystko co musisz zrobić - utrzymać monitor gazu do zbiornika gazu i umiejętnie podejść każdą przeszkodę, zwłaszcza w celu ratowania .

Przygotował grę w studiu Minimo, które w tej chwili nie może pochwalić się ciekawymi projektami, oprócz tego oczywiście! ;)


Gameplay Gra była bardzo jasna i prosta - najważniejsze, aby dostać się do mety, co nie jest tutaj, ale może to być dowolny punkt na ścieżce, gdzie kończy się gaz ... Oczywiście, w drodze można znaleźć puszki, które są całkowicie wypełnić zbiornik gazu, co jest oczywiście , niezwykle mała objętość, ale są one rozproszone w taki sposób, że można do nich dotrzeć (co nie zawsze) dosłownie na ostatnich metrach. Aby osiągnąć to samo może to być spowodowane badania przeszkód w postaci skoków, zjeżdżalni i innych nieprawidłowości, które mogą przejść na różne sposoby, ale najważniejsze - nie tracić prędkość, ponieważ czas spędzony na przyspieszenie będzie śmiertelny, to nie wystarczy, aby powiesić na przed następnym kanistrem.

Nie bez wad, ignorować faktu, że na koniec 2017 roku mówiąc trudne ... Na przykład, dźwięk silnika jest prawie zawsze taki sam, co jest typowe dla samochodów elektrycznych, a nie tych, którzy jedzą puszki benzyny ... a jednak ta sama benzyna jest wydawana nawet po zwolnieniu pedału gazu, co prawie całkowicie zaprzecza logice ... ale, niestety, nikt nie nazwał gry symulacyjnej ...


Funkcje:

  • Dość prosta rozgrywka, bez rywali i zadań
  • Dobra fizyka i grafika
  • Prosta obsługa
  • Różne przeszkody

Wady gry:

  • Reklama - jest, donat - prawie żadna.

Podsumowując: w grze Extreme Racing Adventure istnieją roszczenia, a im dalej kopiesz, tym więcej będą, ale jeśli przyjrzysz się uważnie i dowiesz się, że zostały przygotowane przez programistów z Indonezji ... wtedy roszczenia natychmiast stają się mniej.


Reklama

Pobierz Ekstremalna przygoda wyścigowa 1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Version 1.5
2 New vehicles: Baja Bug & Komodo
Minor bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.5 (16)
Data umieszczenia 2019-02-12 08:29
rozmiar 79.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Minimo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
4.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/30 08:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |