Zombie TD 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Zombies TD 2 to druga część gry akcji zombie, która jeszcze bardziej uderzyła w obronę, kontynuując stare tradycje. Istnieje alternatywna nazwa tej gry, która brzmi jak Zombies Can not Jump 2, co nie zmienia sensu tego, co się dzieje, ponieważ w obu przypadkach naszym zadaniem jest zniszczenie tych zombie.

Ta gra została przygotowana w studiu Tap.pm, trudno ją nazwać popularną, jednak może być znana fanom serii gier Wheelie, które mają już pięć części i ponad milion pobrań dla każdego. W każdym razie o zombie mają tylko tę serię.


Rozgrywka w grze jest bardzo dziwna, mimo że jest to klasyczna obrona z elementami akcji. Fabuła jest formalnie nieobecna w grze, ale sądząc po tym, co się dzieje, okazało się, że nasi bohaterowie byli na jakimś pustkowiu, otoczeni przez zombie. Wszystko, co mają, to broń i kilka pudeł, na które się wspięli. Sami bohaterowie nie byli najbardziej typowi - to meksykański mały rozmiar, oczywiście z kapeluszem i strzelanie z dwóch pistoletów, drugi to piękna dziewczyna z pistoletem, w krótkiej spódnicy i czerwonych butach ... nie będziemy badać, w jaki sposób trafili na miejsce , ale wygląda na to, co najmniej komiczne.

Gdy niszczysz wrogów, możesz zatrudniać innych bohaterów, którzy pomogą ci zachować obronę, to nie jest do końca jasne, dlaczego miałoby to zająć w tak dziwnym miejscu ... biorąc pod uwagę prędkość ruchu umarłych, aby uciec od nich i ukryć się w jakimś budynku, to bardzo proste ... ale wtedy byłaby to zupełnie inna gra, nie sądzisz?


Funkcje:

  • Kontynuacja walki o przetrwanie wśród tysięcy zombie
  • Duży wybór broni i pomocy
  • Ponad trzy tuziny poziomów
  • Możliwość pompowania i zatrudniania nowych bohaterów
  • Wszelkiego rodzaju medale i osiągnięcia

Wady gry:

  • Reklama i donat, czasami pojawia się wrażenie, że zombie w ogóle nie jedzą ...

Wynik: dziwna i nie najpiękniejsza gra Zombies TD 2 jest odpowiednia dla tych, którzy nie zwracają uwagi na grafikę, a także docenia komiks i dynamikę tego, co się dzieje, ta gra nie zabiera.


Reklama

Pobierz Zombie TD 2 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Initial release - Enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (100032)
Data umieszczenia 2017-06-19 02:57
rozmiar 14.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/04 08:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |