NoH: Exodus
0.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

NoH: Exodus to gra akcji z elementami gry fabularnej i widokiem z perspektywy trzeciej osoby, która z pewnością przypomina znaną na całym świecie serię gier Diablo, z której jeszcze niewielu może konkurować, nawet jeśli programista stosuje podejście do trzeciej części ...

I ten projekt został wycofany w studio Digital Worlds JSC, wydawało się, że długo i jest sam, inne projekty, których studio nie wydało, co, szczerze mówiąc, nie jest zaskakujące, ponieważ ta gra nie zebrała i 100 tysięcy pobrań, co w tym formacie jest fatalne . Niemniej jednak jest to właśnie klasyka, którą można dodać do listy w celu zapoznania się z nią.


Fabuła gry okazała się dość interesująca, ponieważ opowie nam o zupełnie nieznanym świecie, który obejmuje tysiące planet zamieszkałych przez różne potwory i stworzenia. Wszystkie planety są zjednoczone przez magiczne portale, co pozwala szybko przenieść się z jednego miejsca do drugiego. Ale jak zwykle taki niecodzienny plan postanowił użyć kolejnego złego bóstwa, które stworzyło ogromną armię i zaczęło wprowadzać ją do portali, niszcząc jedną planetę po drugiej. Trudno było nie zauważyć takiej agresji, więc wybrali najlepszych wojowników, z których jednym staniesz się i wyśle ​​ich do walki z potworami i dostaniesz się do ich przywódcy, aby wyeliminować niebezpieczeństwo nadciągające na cały świat.

Format bitew okazał się dość znajomy, nie bez dużej ilości sprzętu, różnych umiejętności i innych żetonów, które są niezmiennie obecne w takich grach.


Funkcje:

  • Epickie bitwy z potworami i bossami
  • Kilku bohaterów do wyboru
  • Umiejętność pompowania umiejętności i sprzętu
  • Klasyczny format Diablo
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Ale donat jest, a bez tego jest bardzo trudny.
  • Gra nie była od dawna aktualizowana i wątpię, aby deweloperzy powrócili do tego projektu.

Konkluzja: jeśli jesteś fanem tego gatunku, musisz pobrać grę NoH: Exodus, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli szukasz projektu, w którym możesz spędzić dużo czasu, to oczywiście tak nie jest.


Reklama

Pobierz NoH: Exodus 1.11 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.11 (9)
Data umieszczenia 2017-06-15 08:41
rozmiar 11.85 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/07 08:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |