Jumphobia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Jumphobia to platformówka dla Androida, która obejmuje wiele miejsc i przeszkód, które oczywiście bardzo przypomina współczesne rastry, jednak w większości przypadków nie można się spieszyć, a gra może pochwalić się doskonałą grafiką i fizyką, która jest droga.

Przygotowano grę w studio Wix Games Ltd, z powodu której istnieje sporo gier i nie są one popularne. Warto zauważyć, że ta gra jest najbardziej zaawansowana spośród wszystkich innych, ale nawet liczba jej pobrań nie przekroczyła pięciu tysięcy, co jest dość dziwne. Rozproszona, nawiasem mówiąc, gra w dwóch wersjach - bezpłatna i płatna, cena z pewnością nie jest wysoka, trochę więcej niż dolara, ale szczerze mówiąc, nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, by za to zapłacić.


Rozgrywka w grze jest dość interesująca i przypomina inny projekt o nazwie "Pokój", w którym trzeba było raz po raz przejść przez ten sam pokój, jest coś podobnego, ale za każdym razem otrzymasz zupełnie inne pokoje, za każdym razem nieco bardziej skomplikowane, ale to jest najważniejsze znaczenie. Gra jest dość dynamiczna, pokoje tutaj są raczej małe, więc szybko je przejdziesz, nawet jeśli masz pełną kontrolę nad swoim bohaterem - możesz nawet zatrzymać się i pomyśleć! Złożoność jest po prostu skręcona - więcej potworów, więcej pułapek i urządzeń, które mają swoje własne cechy i pomagają przejść skomplikowane obszary.

Na szczęście, dzięki zapisom w grze jest to dość proste, pobiegło do pola wyboru - umieraj, jak chcesz, od razu znajdziesz się blisko niego, na szczęście flagi są umieszczone nawet w środku pokoi, więc radzę sobie;)


Funkcje:

  • Doskonała fizyka i ładna grafika
  • Złożoność, która rośnie płynnie
  • W każdym pokoju jest coś nowego
  • Możesz tworzyć własne poziomy
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Darmowa wersja z reklamami
  • Pełna wersja gry zawiera więcej poziomów i nie zawiera reklam, ponadto możesz utworzyć dowolną liczbę poziomów

Podsumowując: gra Jumphobia jest wyraźnie niedocenianym projektem, którego nawet darmowa wersja jest warta twojej uwagi, okazało się, że wszystko jest naprawdę ekscytujące, radzę nie przegapić.


Reklama

Pobierz Jumphobia 1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1 (1)
Data umieszczenia 2017-06-12 00:11
rozmiar 46.86 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/09 09:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |