Reactor - Tycoon Energy Sector
0 (0)

Reactor - Tycoon Energy Sector

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Reactor - Tycoon Energy Sector jest klasycznym kliknięciem dla Androida, który zostanie zaoferowany, aby zostać potentatem energetycznym, produkującym i sprzedającym ogromne ilości energii, i jest to niezwykle ważny zasób, o ile możesz to zrozumieć.

Gra została przygotowana przez programistę, który nazywa siebie Robertem Grzybek RSG, na konto którego jest już kilka innych gier, więc jeśli chcesz, możesz zapoznać się z jego pracą.


Gra zaczyna się bardzo normalnie - dostajesz małą wyspę i najprostsze technologie, na początek, w szczególności - wiatraki, które natychmiast produkują energię, którą musisz sprzedać. Na początku będziesz musiał spróbować, ponieważ aby sprzedać zgromadzoną energię, musisz nacisnąć przycisk, ale możesz się tego pozbyć, budując specjalną strukturę, która będzie sprzedawać twoją energię. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku wiatraków, z których każdy ma określony czas życia, po czym konieczne jest naciśnięcie go, aby wznowić proces pozyskiwania energii, ale można to również wyeliminować poprzez zbadanie specjalnego menedżera, który automatycznie zaktualizuje wiatraki. Aby zaoszczędzić punkty naukowe, musisz budować centra badawcze, to dzięki badaniom, które możesz rozwijać, zyskać nowe możliwości dla budynków i innych fajnych żetonów. Rozwijając się do stanu pełnej automatyzacji, wszystko, co musisz monitorować, to to, że ilość sprzedanej energii jest wyższa lub równa produkcji, w przeciwnym razie pozostanie bezczynna.

W miarę rozwoju będziesz mógł zakupić nowe wyspy i zburzyć góry i lasy, aby zbudować więcej infrastruktury na swoim miejscu i stać się nieco bogatszym.


Funkcje:

  • Spokojna i wymierzona rozgrywka
  • Ładna grafika w stylu pixel-art
  • Wiele różnych budynków i badań
  • Możesz grać bez dotacji

Wady gry:

  • Reklama jest, ciągle zwisającym sztandarem
  • Są filmy promocyjne, ich oglądanie może łatwo zastąpić darowiznę
  • Okazuje się, że rozwija się wystarczająco szybko, a potem, szczerze mówiąc, nic nie ma

Rezultat: Reactor - Tycoon Energy Sector to doskonały pilot, który może być ogólnie przyjęty, ale po tym nie ma po prostu nic do zrobienia, jeśli tylko po cichu, aby zaoszczędzić coraz więcej pieniędzy, którego sens osobiście nie obserwuję.


Reklama

Pobierz Reactor - Tycoon Energy Sector 1.72.04 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Performance improvements
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.72.04 (236)
Data umieszczenia 2021-10-07 03:43
rozmiar 34.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/10 11:11
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |