Timber West - Wild West Arcade Shooter
4 (4)

Timber West - Wild West Arcade Shooter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Timber West - Wild West Arcade Shooter to gra zręcznościowa, w której wypadasz rolę dzielnego kowboja na dzikim zachodzie, gdzie szybkość reakcji i zdolność szybkiego i dokładnego strzelania prawie codziennie rozwiązały jedno ważne pytanie - czy będziesz żyć, czy umrzeć.

Przygotowałem grę w studiu Digital Melody i szczerze mówiąc, pod jej nazwą nie od razu się domyślałem o bardzo, bardzo popularnym projekcie jego twórców, o nazwie Timberman iz pewnością miał czas odwiedzić naszą stronę. Nie jest faktem, że obecna gra będzie zbierać jak najwięcej zwolenników, ale fakt, że jest wykonywany w najlepszych tradycjach, jest z pewnością.


Kompleks z punktu widzenia zrozumienia rozgrywki jest trudny do opisania, ale ze względu na to, co się dzieje, jest kilka momentów, nie zdając sobie sprawy z tego, co z pewnością będzie dość trudne. Wszystko, co musisz zrobić, to strzelać do przeciwników, którzy pojawią się na boisku, i całkiem łatwo je strzelać - celuj w cel i klikaj, jednak cel, by cel był nie tak prosty i nie tak szybki, jak byśmy chcieli, bo za każdym razem będzie musiała poruszać się z dołu ekranu w kierunku wroga. W lewym górnym rogu pojawi się niebieski pasek, który zacznie się raczej szybko zmniejszać, jak tylko pojawi się wróg, jest rodzajem zegara, po którym wróg strzela, a na pewno nie będzie go brakowało, więc musi zostać zabity jako pierwszy.

Była gra bez klasycznej grafiki, ośmiobitowa ścieżka dźwiękowa i naprzemiennie rozmieszczone miejsca, z których niektóre bardzo przypominają te z pistoletem na tych bardzo ośmiobitowych konsolach ...


Funkcje:

  • Klasyczna rozgrywka i design
  • Duża liczba różnych lokalizacji
  • Świetna ścieżka dźwiękowa w stylu 8-bitowym
  • Różni wrogowie i postacie
  • Prosta kontrola, przejrzysta rozgrywka

Wady gry:

  • Mała darowizna i reklama, reszta w granicach dopuszczalnych

Rezultat: gra Timber West - Wild West Arcade Shooter to ta sama klasyczna postać, której wielu teraz nie ma, więc radzę podłączyć tę dziurę i pobrać grę, możesz zrobić to zupełnie za darmo.


Reklama

Pobierz Timber West - Wild West Arcade Shooter 1.0.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Google Play Services login state remembered - no more prompts if you skipped to login.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (35)
Data umieszczenia 2018-03-27 09:37
rozmiar 24.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/11 09:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |