Exposed Kingdoms RPG
3.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Exiled Kingdoms RPG jest przygodą z wyraźnie wyrażonym komponentem ról, a wszystko odbywa się na obraz i podobieństwo klasycznych projektów, które w tym czasie dosłownie rozdarły ten rynek i były prowadzone przez wiele lat, a dopiero niedawno ustąpiły miejsca nowoczesnym projektom z nowymi funkcjami i fajną grafiką.

Przygotowaliśmy grę w studiu 4 Dimension Games, której twórcy doskonale rozumieją, że w formacie platformy mobilnej zawsze będziesz musiał wybrać - albo wysokiej jakości grafikę, albo bogatą rozgrywkę, jak już zrozumiałeś, ich wybór padł na rozgrywkę, z której jestem bardzo zadowolony. Nawiasem mówiąc, inni deweloperzy nie mieli innych projektów, a gra pojawiła się około rok temu, ale nadal jest aktualizowana, po długiej drodze od wersji beta, do pełnej wersji z poprawionymi niedokładnościami.


O szykownym stylu gry można mówić przez długi czas, ale spróbujemy ograniczyć się do powierzchownego opisu, aby nie tracić zbyt wiele czasu.

Wszystko zaczyna się jako globalna podróż, w której zostaniesz wprowadzony z dużą mapą swojego nowego świata, gdzie możesz poruszać się całkowicie swobodnie, jednocześnie warto zauważyć ważny punkt - możesz rozwinąć różne parametry swojej postaci, które stworzą unikalny charakter, poza tym , czasami musisz dokonać wyboru, który wpłynie na dalszy rozwój wydarzeń i finału, tak, że zawsze jest szansa, aby przejść przez grę ponownie i od czasu do czasu uzyskiwać nowe wyniki! Deweloperzy zadbali o złożoność, która okazała się być na dość wysokim poziomie, który wyznacza hardcore'ową grę gdzieś pośrodku między przypadkowymi nowoczesnymi projektami a brutalnością z którą się również spotkaliśmy. Oczywiście czekają na Ciebie potwory, inne postacie, z którymi musisz się komunikować i wiele innych interesujących treści, które z pewnością przypadną do gustu fanom klasyki i ciekawych historii.


Funkcje:

  • Ciekawa historia, sformatowana w klasycznym formacie RPG
  • Ponad sto lochów i osiem tuzinów zadań (* w pełnej wersji)
  • Niektóre zadania są generowane losowo
  • Ponad czterysta dialogów
  • Ponad sto godzin gry, jeśli się spieszysz
  • Kilka opcji oddzielania zdarzeń


Wady gry:

  • W darmowej wersji jest mały donat
  • Pełna wersja kosztuje 6 USD, za darmo obejmuje tylko pierwsze dwie lokalizacje

Konkluzja: Niewątpliwie fakt, że zdobycie wszystkich treści, które można tylko za pieniądze, odstraszy wielu potencjalnych fanów gry Exiled Kingdoms RPG, ale warto, to fakt!


Reklama

Pobierz Exposed Kingdoms RPG 1.3.1182 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Cloud save errors fixed.
informacje ogólne
wersja 1.3.1182 (1182)
Data umieszczenia 2021-10-07 03:56
rozmiar 120.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.93★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/12 08:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |