Uratuj Dan
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Save Dan to strzelanka, w której będziesz walczyć z zombie, a ponadto jest tu kilka dziwactw, z których najważniejszymi są wszystkie dziewczyny z zombie ... Jak się później okazało, ale nie skupimy się na tym, ciekawe wnioski wciąż będą to dość trudne do zrobienia.

Przygotował grę w studiu Novasoft LLC, dla której ta gra jest obecnie jedyną globalną i najbardziej popularną wśród trzech projektów, które mają ...


Rozgrywka, prawie bez historii, rzuca nas na pole bitwy, gdzie rozwija się dość dziwny obraz, w którym uczestniczysz, twój partner o imieniu Dan i grupa kobiet z zombie. Znaczenie tego, co się dzieje, polega na tym, że zajęłaś dość bezpieczną pozycję na jakimś kamieniu, gdzie zombie najwyraźniej nie mogą dosięgnąć, ale twój partner musi zejść na dół i zebrać przepisy, które pomogą ci rozwinąć i poprawić twoją obronę, jednak jest ważny punkt twój partner nie ma broni, to tylko między wami i to ty musisz to pokryć ... To jest właśnie ta gra, która jest zbudowana, ponieważ będziesz musiał oglądać jego przygody i strzelać do każdego, kto się zbliży, co z pewnością usprawiedliwia format strzelanki. Jeśli nie będziesz mógł śledzić swojego partnera, a zombie go zabiją, stracisz i zaczniesz od nowa, jednak stopniowo będziesz mógł kupować mocniejsze i dokładniejsze bronie, które będą trwać znacznie dłużej.


Funkcje:

  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu
  • Więcej niż tuzin broni
  • Trzy rodzaje zombie, które różnią się "siłą"
  • Wszystkie najfajniejsze bonusy są w pudełkach
  • Odblokuj nowe mapy i funkcje

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna
  • Brak lokalizacji, dostępna tylko w języku angielskim

Wynik: fajna gra Save Dan spodoba się każdemu, kto kocha dziwactwa, humor i inne żetony, które są tutaj pełne, jednak tej gry nie można nazwać poważną, niestety.


Reklama

Pobierz Uratuj Dan 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- game optimization and balancing
informacje ogólne
wersja 1.0 (127)
Data umieszczenia 2017-06-16 13:27
rozmiar 46.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
MANAGE_USERS

MANAGE_USERS

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/12 09:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |