Droga śmierci do Kanady
0 (0)

Droga śmierci do Kanady

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Death Road to Canada jest przygodą dla Androida, której głównymi uczestnikami będą nasze ukochane zombie i grupa ocalałych, którzy walczą o swoje istnienie, niszczą zombie i dostają się w różne sytuacje, oczywiście, pod twoją wrażliwą kontrolą.

Przygotowaliśmy grę w słynnym studiu Noodlecake, dobrze znanym wszystkim miłośnikom gier mobilnych, szczególnie jeśli wolisz prawdziwe arcydzieła, które już mają na swoim koncie więcej niż wystarczająco, abyśmy mogli upewnić się, że nie wypuszczą bzdury, co oznacza, że ​​jeśli chcą grać dziesięć dolarów, to są ku temu dobre powody, a my ich szukamy.


Fabuła gry jest związana z faktem, że nasi bohaterowie postanowili odbyć desperacką podróż, pokonując nieco bardziej przygnębiające, zaczynając od ciepłej Florydy i zmierzając do granicy z Kanadą, gdzie niektórzy ludzie myślą, że zombie albo nie istnieją, albo znacznie mniej. Po drodze poznasz ogromną liczbę miast, poznasz innych ocalałych i oczywiście walcz z ogromną liczbą zombie, a programiści zapewniają, że w niektórych scenach gra obsługuje do 500 zombie na ekranie! Brzmi masowo, ale jak przetrwać?

Globalny charakter i masowy charakter gry podkreśla także fakt, że w istocie składa się ona z dużej liczby losowych zdarzeń i lokalizacji, więc za każdym razem, gdy wejdziesz, otrzymasz coś nowego, ponieważ twoi bohaterowie żyją podczas twojej nieobecności i powoli przejdź do celu, aby wartość powtórzenia była prawie idealna i jest warta wiele!


Funkcje:

  • Grafika w formacie pixel-art, klasyczny, cokolwiek można powiedzieć!
  • Replayability jest na szczycie, za każdym razem będzie coś nowego
  • Gra obsługuje większość kontrolerów bluetiith
  • Wielu bohaterów ma swoje własne cechy
  • Skład twojej grupy ocalałych decyduje o tym, co się dzieje, i będziesz musiał nieustannie dokonywać wyborów, które mają wpływ na fabułę
  • Unikalne wydarzenia, postacie i wyposażenie - wszystko to jest również dostępne

Wady gry:

  • Wersja próbna nie jest, pełny koszt 10 dolarów
  • Grafika takiego projektu jest wątpliwa, nie wszystkim się to spodoba.

Konkluzja: Droga śmierci do Kanady jest długa, więc jeśli grafika pikselowa Cię nie zawadzi, to jest to bardzo dobra inwestycja, nawet w formacie gier mobilnych, która będzie dobrze się czuła na Android TV, ale będzie już potrzebować kontrolera.


Reklama

Droga śmierci do Kanady dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/13 09:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |