Oddworld: New 'n' Tasty
5 (4)

Oddworld: New 'n' Tasty

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Oddworld: New 'n' Tasty to nie tylko fajna przygoda dla Androida, to historia, która liczy już od 20 lat! Nie tak dużo w branży gier, ale te 20 lat okazało się niezwykle trudne dla programistów, ale nie poddali się i walczyli o swój projekt, który teraz jesteśmy gotowi przedstawić Państwu.

Przygotowano grę w studiu Oddworld Inhabitants Inc, z którego pióra pochodziły dwie wcześniejsze części serii gier, których recenzje znajdują się na naszej stronie internetowej.


Gra Oddworld: New 'n' Tasty planowane jest wydać w 2014 roku, rozpoczynając od jej nowego etapu w rozwoju serii, która w końcu była w stanie powrócić na nogi, w każdym razie planowane jest wydanie nowej części gry. Tak czy inaczej, to Oddworld: New 'n' Tasty to remake pierwszej części, która nazywała się Oddworld: Abe's Oddysee i która zdobyła zbyt wiele serc, abyś mógł rzucić tę serię w długie pudełko. Deweloperzy okazali się trochę dziwni, ponieważ pierwsza część wypadła na trzecim miejscu ... ale teraz jest w porządku, zwłaszcza jeśli w przeszłości nie grałeś, możesz zacząć wszystko od początku;)

Rozgrywka w remake'u uległa poważnym zmianom, więc teraz gra wygląda i gra zupełnie inaczej, ma prawie wszystkie nowoczesne układy, które branża gier gotowa jest zaoferować, wielki świat w 3D i, oczywiście, całkiem dobrą lokalizację dla formatu mobilnego, pomimo co jest dostępne i gra na PC.


Funkcje:

  • Remake historii klasycznej, który podbił miliony
  • Nowa, nowoczesna grafika i odpowiednie układy
  • Piękna historia i głos
  • Niesamowite przygody i ciekawe postacie
  • Gra obsługuje kontrolery HID

Wady gry:

  • On, być może, tylko jeden - gra jest płatna, cena około 8 dolarów, co jest całkiem sporo.

Podsumowując: gra Oddworld: New 'n' Tasty właśnie się pojawiła i nie jest jeszcze popularna, ale jestem pewien, że nie tysiąc osób z przyjemnością zapłaci za nią określoną kwotę, gra jest tego warta.


Reklama

Oddworld: New 'n' Tasty dla LG L Fino

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/15 08:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |