JUMANJI: GRA MOBILNA
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra JUMANJI: THE MOBILE GAME to gra planszowa dla Androida, oparta na świeżej adaptacji (w rzeczywistości remake) tytułowego filmu, którego światowa premiera odbyła się w tym miesiącu.

Wersje ekranowe, oparte na powieści pisarza Chrisa Van Allsburga, opowiadają fascynującą historię o tym, jak główni bohaterowie wciągnęli się w starożytną grę planszową, tylko po tym, jak mogą dostać się do znanego im świata. Oczywiście gra planszowa była tylko fikcją wymyśloną wyłącznie dla powieści, ale teraz, dzięki programistom ze studia NHN Entertainment Corp. możesz grać na swoim Androidzie, nie obawiając się żadnych magicznych konsekwencji.


Istnieje jednak pewna cecha, która zasadniczo odróżnia grę od tego, co można przeczytać w książce lub zobaczyć na ekranach telewizyjnych. Istota oryginału tkwi w przygodach i nowych umiejętnościach bohaterów, którzy uczą się ich używać i rozwiązywać pojawiające się problemy, ale w rzeczywistości dostajemy coś przypominającego klasyczny gatunek o nazwie "Monopol", ponieważ będziemy musieli chodzić w kółko, rzucać kostkami, oszczędzać monety i budować domy , co przyniesie ci zysk, na wypadek, gdyby inny gracz ich trafił. Oczywiście, istnieją tutaj żetony, które będą służyć jako odniesienia do filmu, a sama gra polega na walce z prawdziwymi przeciwnikami w formacie PvP, ale szczerze mówiąc, takie gry są o wiele bardziej interesujące w życiu, ponieważ nie ma możliwości licytacji i porozumień z przeciwnikiem .


Funkcje:

  • Rozgrywka zgodnie z formatem zwykłego monopolu
  • Zbierz kolekcję kart z umiejętnościami, napompuj swojego bohatera
  • PvP w czasie rzeczywistym
  • Przyjemna grafika
  • Zmierz się z przyjaciółmi i dołącz do klanów

Wady gry:

  • Pączek i reklama
  • Prawie nic wspólnego z filmem i ogólnie z historią

Wynik: sama gra planszowa "jumadzhi" jest wynalazkiem, więc jest prawie niemożliwa do zrealizowania w odpowiedniej formie, ale JUMANJI: THE MOBILE GAME nie spełnia wymagań, które potencjalni gracze mogą przedstawić, więc jeśli był to quest lub broń - Kolejna rzecz!


Reklama

Pobierz JUMANJI: GRA MOBILNA 1.6.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.6.0 (54)
Data umieszczenia 2018-05-07 21:52
rozmiar 87.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/15 09:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |